Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Kraków
  ul. Stawowa 61
  Kiedy: od 25-05-2019 12:00
  do 26-05-2019 18:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Umysł
  Tel:664 633 955
  E-mail:kontakt@galeriabronowice.pl

  Ekologiczni - warsztaty dla dzieci i dorosłych

  W ciągu roku każdy Polak statystycznie zużywa 300 reklamówek foliowych. Plastikowe worki używane są przez kilkanaście minut, a rozkładają się nawet kilkaset lat i niosą katastrofalne skutki dla środowiska. Czas z tym skończyć! Galeria Bronowice zaprasza wszystkich krakowian, w dniach 25-26 maja, w godz. 12.00-18.00, na wyjątkową akcję "Ekologiczni", podczas której będzie można wykonać swoją własną torbę na zakupy z naturalnych materiałów. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych. Z myślą o nich w centrum handlowym odbędą się kreatywne warsztaty ozdabiania płóciennych plecaków.   

   

  W dniach 25-26 maja, w godz. 12.00-18.00, w Galerii Bronowice odbędzie się wyjątkowa akcja "Ekologiczni", podczas której na wszystkich uczestników czekać będą warsztaty kreatywne, quizy ekologiczne, a także wyjątkowe promocje w sklepach i punktach znajdujących się na terenie centrum handlowego.  

   

   

  Warsztaty tworzenia toreb techniką makramy

  Warsztaty tworzenia toreb przeprowadzone zostaną tylko i wyłącznie przy pomocy naturalnych materiałów: wysokiej jakości bawełnianych sznurków oraz bambusowych elementów konstrukcyjnych. Powstałe torby, wyplatane techniką makramy, zastąpią setki foliówek i starczą na lata! Warsztaty odbędą się pod czujnym okiem specjalistki w tej dziedzinie, autorki bloga MARHERI CRAFTS.

   

  Warsztaty dla najmłodszych - Mój własny ekoplecak

  Podczas zajęć każde dziecko stworzy swój własny personalizowany ekoplecak, w którym będzie mogło zapakować śniadanie do szkoły czy strój sportowy. Do dyspozycji uczestników warsztatów będą płócienne worki, kolorowe stemple i inne materiały plastyczne. Zajęcia mają na celu uczenie od najmłodszych lat ekologicznych postaw i dbania o otaczające środowisko.         

   

  Ekologiczne konkursy

  To nie koniec atrakcji, jakie Galeria Bronowice przygotowała dla swoich klientów. Każdy chętny będzie mógł sprawdzić tu swoją wiedzę na temat ekologii w specjalnie przygotowanym na tę okazję quizie. Do wygrania jest 100 kart podarunkowych o wartości 50 zł. Ponadto można wziąć udział w konkursie zorganizowanym na stronie wydarzenia na Facebooku. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Co robisz, by być bardziej Eko?". Na 20 zwycięzców czekają karty podarunkowe o wartości 50 zł. 

   

  Promocje i oferty specjalne         

  W dniach 25-26 maja na wszystkich uczestników akcji "Ekologiczni" czekać będą wyjątkowe promocje i rabaty w wybranych sklepach i punktach na terenie Galerii Bronowice.

   

  Realizacja zasad zrównoważonego rozwoju była i jest niezwykle istotnym aspektem we wszystkich etapach życia Galerii Bronowice - zarówno w fazie projektowej, jak i obecnie, w trakcie codziennego funkcjonowania obiektu. Świadczy o tym chociażby prestiżowy certyfikat ekologiczny BREEAM In-Use z najwyższą oceną "Excellent", który centrum handlowe uzyskało pod koniec 2018 roku. Ponadto na terenie obiektu handlowego znajduje się stacja ładowania samochodów elektrycznych oraz eko-pudełko, do którego można bez żadnych dodatkowych opłat można wrzucić m.in. baterie, żarówki, płyty CD czy drobną elektronikę.