Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Wrocławski Teatr Lalek
  Gdzie: Wrocław
  pl.Teatralny 4
  Kiedy: od 23-05-2020 15:00
  do 24-05-2020 15:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:71 335 49 10, 71 335 49 11
  E-mail:widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

  DŻUNGLA on line - Dzień Teatru Publicznego

  Drodzy Widzowie,
  Z największą przyjemnością zapraszamy na kolejne RODZINNE SPOTKANIE Z WTL-em! 

  Tym razem udostępnimy Wam niezwykły spektakl dla najnajmłodszych i bliskich im dorosłych - DŻUNGLĘ w reż. Alicji Morawskiej-RubczakNa spektakl zapraszamy w ramach obchodów Dnia Teatru Publicznego 2020, dlatego wyjątkowo udostępnimy go nie w niedzielę, a w SOBOTĘ - 23.05 o godz. 15:00.

  W świętowaniu DNIA TEATRU PUBLICZNEGO bierzemy udział co roku. Tym razem zrobimy to wirtualnie, ale mamy nadzieję, że jak zawsze będziecie z nami! #CZEKAMY

  Spektakl będzie dostępny będzie przez 24 godziny nastronie: https://teatrlalek.wroclaw.pl/live 

   


  DŻUNGLA | wiek 0.5-2.5 lat | reż. Alicja Morawska-Rubczak

  Spektakl jest podróżą do świata natury - dzikich dźwięków, barw i opowieści snutych bez słów - otwierającego się na doświadczanie wszystkimi zmysłami.

  Przedstawienie powstało z fascynacji bogactwem amazońskiej dżungli - obszaru najbardziej dziewiczego i zagrożonego jednocześnie, domu tysięcy gatunków owadów, zwierząt i roślin, w którym zachowane zostały naturalne, pierwotne więzi człowieka i natury. Twórcy spektaklu chcą podzielić się z widzami refleksją nad tą piękną relacją; poszukać wspólnie korzeni międzyludzkiej bliskości, opartej na rytmach, rytuałach codzienności i harmonii z otaczającym światem.

  • REŻYSERIA Alicja Morawska-Rubczak
  • SCENOGRAFIA: Barbara Małecka
  • MUZYKA: Wacław Zimple
  • OBSADA: Anna Bajer, Agata Cejba, Irmina Praszyńska

  Data premiery: 7.04.2018 r. 

   

  !!! U W A G A na naszej stronie w zakładce TEATR ONLINE / TEATR NA WYNOS znajdziecie materiały z zabawami inspirowanymi spektaklem, a także tekst i nagranie piosenki PACHAMAMA - do wspólnego rodzinnego śpiewania!  Nagrania prezentowane w ramach cyklu RODZINNE NIEDZIELE Z WTL-EM mają charakter roboczy i zostały dokonane w celach dokumentacyjnych. Nie były reżyserowane z myślą o prezentacji online, korzystamy z nich np. podczas wznowień albo zastępstw. Niektóre z nich to rejestracje prób generalnych bez udziału widzów. Udostępniamy je wyłącznie ze względu na szczególne okoliczności. Nie zastąpią one wizyty w teatrze, ale mogą być świetną okazją do zajrzenia w teatralne kulisy.