Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Galeria Łomianki
  Gdzie: Łomianki
  Brukowa 25
  Kiedy: od 25-05-2019 09:00
  do 25-05-2019 20:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Świat roślin
  Tel:(22) 209 86 51
  E-mail:biuro@galerialomianki.pl

  Dzień Matki w stylu Urban Jungle

  Trend Urban Jungle odważnie wkroczył do naszych mieszkań, a wraz z nim zieleń i świeżość żywych roślin. Najmodniejsze wnętrza to obecnie te, w których królują kwiaty. W przeddzień Dnia Matki Galeria Łomianki organizuje Flower Market, czyli roślinne targi, podczas których można zaopatrzyć się w idealny, 'doniczkowy' prezent, lub - razem z mamą - wziąć udział w zielonych warsztatach dla najmłodszych.

   

   

  Już 25 maja Galeria Łomianki zaprasza wszystkich miłośników zieleni na Flower Market. Kwiaty to jeden z najpiękniejszych prezentów dla każdej z mam, dlatego postanowiliśmy połączyć te dwa wydarzenia. Podczas targów wybierzesz te, najbardziej dopasowane - cięte, urzekające elegancją i zapachem lub doniczkowe, cieszące zielenią przez cały rok! Będzie to świetna okazja nie tylko do zakupienia roślin, ale także zdobycia wiedzy na temat ich pielęgnacji. Na stoiskach znajdziecie sukulenty, kaktusy, kwiaty cięte oraz roślinne dekoracje. Nie zabraknie również doniczek i akcesoriów oraz książek, czy poradników o tematyce roślinnej. 

   

  Uzupełnieniem targów będzie specjalny kącik porad - specjalista, inżynier roślin będzie udzielał informacji i wskazówek na temat pielęgnacji roślin domowych i balkonowych.

  Zapraszamy też wszystkie mamy z dziećmi na bezpłatne warsztaty dla najmłodszych z sadzenia kwiatków i ozdabiania doniczek. Florysta nauczy dzieci przesadzania roślin i ich zasad ich pielęgnacji.

   

  Z warsztatów będzie można skorzystać w godzinach 10:00-18:00, a kącik porad dostępny będzie przez cały czas trwania wydarzenia - w godzinach 9:00-20:00. Wstęp wolny.