Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Teatr Mały
  Gdzie: Tychy
  ks. kard. Hlonda 1
  Kiedy: od 03-06-2018 15:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Atrakcje na imprezy
  Tel:32 227-20-67
  E-mail:teatr.maly@teatrmaly.tychy.pl

  Dzień Dziecka z Teatrem Małym

  Zapraszamy wszystkie dzieciaki -  wstęp wolny!

   

   

  program:

  • 15:00 Występy zespołów dziecięcych MDK nr 1
  • 16:00 'Plastusiowy pamiętnik i plamy' - bajka teatrzyku Prym Art

  Plastelinowy Plastuś zabiera Tosię do piórnikowego świata przyborów szkolnych, gdzie życie toczy się zupełnie spokojnie od lekcji do lekcji. Sytuacja diametralnie się zmienia wraz z pojawieniem się atramentowych plam, które pozostawił tajemniczy Jegomość. Plastuś wraz ze swoimi szkolnymi przyjaciółmi postanawia znaleźć winowajcę, który poplamił cały piórnik. Podróżując szlakiem atramentowych kleksów przybory szkolne z Plastusiem i Tosią na czele spróbują uratować swój piórnikowy dom. Czy uda im się dojść po granatowych plamach do celu? Jakie przygody czekają Plastusia i jego przyjaciół? Na te i inne pytania odpowiedzą Ci, którzy będą chcieli wraz z naszymi bohaterami przeżyć najbardziej zwariowaną przerwę szkolną. Niektórzy z Was przypomną
  sobie czasy kiedy nasi dziadkowie i babcie nosili szkolne mundurki, a do pisania zamiast długopisów używali stalówek.
  Muzyczny spektakl powstał na motywach 'Plastusiowego pamiętnika' Marii Kownackiej i choć pierwszy odcinek tej historii ukazał się w 1931 roku, to wciąż opowieść plastelinowego ludzika fascynuje i bawi kolejne pokolenia. Zabawne dialogi, wartko tocząca się akcja, autorskie piosenki i stylowa scenografia w formie piórnika zachwycą nie tylko dziecięcą część publiczności. Interaktywny charakter spektaklu wciągnie najmłodszych do wspólnej zabawy.

  • 17:00 'Bajkowy świat Smerfów' - interaktywny program dla dzieci z udziałem Smerfów

  Interaktywny program z udziałem Smerfów, które przywitają dzieci w smerfnej wiosce. Podczas zabawy dzieci będą miały okazję rozwiązać zagadki Ważniaka, zmagać się w zawodach Osiłka, rozpoznać imiona Smerfów ukryte w smerfnej piosence zgadywance. Czeka je również wyprawa do smerfnego lasu, podczas której będą musieli umknąć Gargamelowi oraz Klakierowi i wiele innych ciekawych przygód. Bardzo wesoły i energiczny program skierowany zarówno do maluszków, jak i starszych dzieci.