Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Kraków
  ul. Stawowa 61
  Kiedy: od 01-06-2019 12:00
  do 01-06-2019 17:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Gry
  Tel:664 633 955
  E-mail:kontakt@galeriabronowice.pl

  Dzień Dziecka w Galerii Bronowice

  Budowanie mini rakiet z wykorzystaniem zagadnień aerodynamiki, warsztaty z robotyki, strefa konstruktorów, a także piaskownica z… kaszą manną - te i inne atrakcje czekać będą na najmłodszych i ich rodziców już w najbliższą sobotę, 1 czerwca, w Galerii Bronowice. Wszystkie aktywności, które odbędą się w ramach Dnia Dziecka, są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rezerwacji miejsc! 

   

   

  Galeria Bronowice przygotowała w najbliższą sobotę, 1 czerwca, w godz. 12.00-17.00, moc atrakcji dla najmłodszych. W ramach Dnia Dziecka w centrum handlowym pojawią się cztery wyjątkowe strefy, w których maluchy będą mogły kreatywnie spędzić czas. W Strefie Odkrywcy dzieci wezmą udział w warsztatach rakietowych. Podczas zajęć zbudują swoje własne rakiety, które wzbiją w górę. Sprawdzą również, na jakiej zasadzie działa silnik odrzutowy, wezmą udział w zabawie z lewitującym ping-pongiem oraz poznają zasady aerodynamiki. Uczestnicy dowiedzą się także dlaczego samoloty, rakiety czy balony mogą unosić się w powietrzu. W Strefie Odkrywcy odbędą się również warsztaty z robotyki. Będzie można tu stworzyć mechanicznego pomocnika z klocków Lego, który jeździ, świeci  i wydaje dźwięki. Zajęcia pozwolą zrozumieć dzieciom zagadnienia z matematyki, informatyki i techniki. 

   

  Równie atrakcyjnie zapowiada się Strefa Konstruktorów. Podczas warsztatów najmłodsi zapoznają się tu z obsługą podstawowych narzędzi - młotka, piły, wiertarki i wkrętarki. Zdobyte umiejętności wykorzystają podczas tworzenia pionków i kostek do specjalnej gry planszowej, w którą później zagrają. Organizatorzy zapewniają o zachowaniu zasad bezpieczeństwa - warsztaty odbędą się w kaskach i okularach ochronnych. 

   

  W Strefie Zabawy odbędą się animacje dla dzieci m.in.: gry i zabawy, konkursy muzyczne, konkurencje ruchowe, a także ćwiczenia z chustą Klanza. Nie zabraknie malowania buziek.  

  Galeria Bronowice przygotowała również wyjątkowe miejsce dla maluszków do 4 roku życia - wielka piaskownicę z… kaszą manną! Konstrukcja usytuowana będzie na matach piankowych. Znajdą się tu ulubione zabawki najmłodszych: młynki, wiaderka oraz  koparki.      

  Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy!