Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Toruń
  Wały gen. Sikorskiego 13
  Kiedy: od 01-06-2017 10:00
  do 03-06-2017 16:00
  Cena: od 0,00
  do 10,00 zł/osoba
  Kategoria: Atrakcje na imprezy
  Tel:56 610 97 16
  E-mail:eduakcje@csw.torun.pl

  Dzień Dziecka w CSW

   
  Drogie Dzieci, Drodzy Rodzice, oto nasze plany na Dzień Dziecka:
   
  •  3.06. (sobota), godz. 12.00: Raz dwa trzy - wielką kulę wypleć ty!
  W tym roku zapraszamy dzieci do zabawy rzeźbiarskiej. Wspólnymi siłami stworzymy kulistą formę przestrzenną, którą będzie można toczyć, turlać, kulać itp., ale nie w pojedynkę, bo kula będzie ogromna! Do jej stworzenia użyjemy wikliny - naturalnego i ekologicznego materiału, a pomogą nam w tym Piotr Tołoczko i studenci z kierunku Architektury Wnętrz UTP w Bydgoszczy. 
  Kto ma ochotę wpleść się w taką zabawę?

  Piotr Tołoczko
  Absolwent Grafiki i Rzeźby na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Doktor Sztuk Plastycznych. Wykładowca na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy, w Katedrze Sztuk Wizualnych na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska. W swojej pracy poszukuje intermedialnego działania gestu w sztuce. Zajmuje się grafiką, rysunkiem, rzeźbą oraz instalacją. Brał udział w wielu warsztatach i plenerach dotyczących działań w przestrzeni.

  Warsztaty dla dzieci w wieku 6-12 lat
  Miejsce: Bulwar Sztuki CSW
  Wstęp: 1 zł/os.
  Zapisy: eduakcje@csw.torun.pl lub 56 610 97 16

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  • Literacki Dzień Dziecka: Konkurs Literacki, 1-2.06. (czwartek-piątek), godz.10.00-18.00
  Z okazji wyjątkowego święta wszystkich dzieci dużych i małych przygotowaliśmy konkurs czytelniczy. Na stronie internetowej CSW i na stronie CSW na Facebooku przez dwa dni pojawiać się będą fragmenty dwóch powieści dla dzieci (każdego dnia inna książka). Wszystkich, którzy będą znali odpowiedź na pytanie, kto jest autorem i jaki jest tytuł książki w danym dniu, zapraszamy do nadsyłania odpowiedzi drogą mailową na adres: konkurs@csw.torun.pl
  Więcej informacji i regulamin konkursu na www.csw.torun.pl

  Dla pierwszych dwóch osób, które odpowiedzą poprawnie, mamy nagrody w postaci tabletów, pozostali wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród książkowych.
  Wręczenie nagród odbędzie się w sobotę 3 czerwca po specjalnym seansie filmu "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai", ekranizacji szwedzkiego bestselleru literatury dziecięcej.
   
   
   
  •  Pokaz specjalny w Kinie Centrum, 3.06. (sobota), godz. 12.00
  Pokaz otwarty filmu o przygodach młodych detektywów Lassego i Mai, połączony z wręczeniem nagród zwycięzcom konkursu literackiego dla dzieci.
  Liczba miejsc ograniczona, konieczny wcześniejszy odbiór darmowej wejściówki w recepcji CSW.
   
   
  • Dzień Dziecka w Kinie Centrum, 1.06. (czwartek):seanse filmów dla dzieci: