Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Gliwice
  Dolnych Wałów 3
  Kiedy: od 10-11-2018 11:00
  do 12-01-2019 11:00
  Wiek: Uczeń podstawówki
  Cena: od 8,00
  do 12,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:32 238 25 01
  E-mail:biuro@amok.gliwice.pl

  Dobry czas z filmem i rodziną

  Supa Modo

   

  Lubisz dobre kino? Lubisz swoje dziecko? Jeśli tak, a do tego zależy Ci na wspieraniu rozwoju dziecka oraz rozwijaniu swoich umiejętności wychowawczych, to nasz projekt jest właśnie dla Was. Po każdym wspólnym seansie filmowym zapraszamy na wyjątkowe i oryginalne warsztaty, podczas których, w bezpiecznej atmosferze humoru i zabawy i dzięki sobie nawzajem, rodzice staną się jeszcze lepszymi rodzicami, a dzieci jeszcze mądrzejszymi dziećmi. Propozycja skierowana jest do dzieci (9-12 lat) oraz ich rodziców, opiekunów.

   

  Warsztaty poprowadzą:

  Dagmara Suma - pedagog społeczno-kulturowy, trenerka z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Absolwentka Studium Reintegracji Społecznej Polskiego Towarzystwa Psychoprofilaktycznego. Prywatnie żona, mama dwóch synów i właścicielka dwóch kotów.

  Marcin Drzazga - pedagog, trener warsztatu psychoedukacyjnego, reżyser teatru dzieci i młodzieży PWST we Wrocławiu, wykładowca akademicki.  Współautor programów profilaktycznych rekomendowanych przez PARPĘ i ORE. Wykładowca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Prywatnie mąż, tata córki i syna, właściciel dwóch psów.

   

   

   

  Czas trwania:

  ok. 3 godziny ( film + warsztat)

   

  Ceny biletów:

  pojedynczy film: 10 zł (dzieci), 12 zł (rodzice)

  pojedynczy warsztat: 8 zł (dzieci), 8 zł (rodzice)

   

  Istnieje możliwość wykupienia biletu tylko na film. Pierwszeństwo mają osoby chcące wziąć udział w całości (film + warsztat)

   

  Zapisy:

  biuro kina: +32/238 25 01, biuro@amok.gliwice.pl

   

  Gdzie:
  Kino Amok, ul. Dolnych Wałów 3, Gliwice 

  www.amok.gliwice.pl