Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Parking
  • WC
  • Miejsce na wózki
Miejsce: Teatr Niewielki
Gdzie: Warszawa
Mińska 25 bud. 74
Kiedy: od 26-09-2020 10:00
do 31-10-2020 10:40
Wiek: Maluch
Przedszkolak
Cena: 39,00 zł/osoba
Kategoria: Kina, teatry i opery
Tel:792886672

Dobranoc, Jaśku

Spektakl “Dobranoc, Jaśku!' odwołuje się do codziennych doświadczeń małych dzieci, związanych z bardzo ważnym dla nich rytuałem kładzenia się do snu. Dlatego budzi tak żywe emocje maluchów i angażuje w historię. A historia jest prościutka: wszyscy w domu zasypiają grzecznie, tylko mały łobuziak, Jasiek, nie chce zasnąć. Wynika z tego mnóstwo zabawnych sytuacji, które w kumulują się, aż po nieoczekiwane rozwiązanie… 
Przedstawienie ma swój specyficzny rytm - jak piosenka, w której zwrotki są na tę samą melodię, ale przecież każda jest nieco inna. To jest coś, co maluchy lubią najbardziej - powtórzenia z wariacjami! Wie o tym każdy rodzic bawiący się z pociechą w “a ku ku', czy “nie ma - jest'.
Spektakl jest pełen ciepła, pozytywnych emocji i ogólnej “przytulności', bo jakże by mogło być inaczej, skoro główni bohaterowie to rodzina mięciutkich poduszek?
A jak to się wszystko kończy?… Żeby się dowiedzieć, zamiast iść na popołudniową drzemkę, przyjdźcie do Teatru Niewielkiego!  

PRZYNIEŚ PRZYTULAKA! 
Jeśli macie ochotę, każdy może przynieść na spektakl “Dobranoc, Jaśku' swoją przytulankę-usypiankę (dorośli też :) - a nuż pomogą zasnąć małemu urwisowi?
O, i mamy taki pomysł!
Może zrobicie sobie zdjęcia z Waszymi Przytulakami w naszym teatrze?… Potem wrzućcie je na facebook/teatrniewielki z hasztagiem #przytulak. Nasze ulubione umieścimy na stronie Niewielkiego, a pod koniec każdego miesiąca wylosujemy 2 bilety na dowolny nasz spektakl w kolejnym miesiącu.

 

Najbliższe terminy:

26 września godz. 10:00 i 12:00

4 października godz. 10:30

18 października godz. 10:00 i 11:30

 

Bilety:  https://www.teatrniewielki.pl/kalendarz-spektakli-repertuar-spektakli-dla-dzieci.html