Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Gliwice
  Dolnych Wałów 3,
  Kiedy: od 01-06-2019 11:00
  do 02-06-2019 16:00
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: 6,00 zł/osoba
  Kategoria: Atrakcje na imprezy
  Tel:32 238 25 01
  E-mail:biuro@amok.gliwice.pl

  Dni Dziecka w Amoku

  Świętujemy Dzień Dziecka! Mamy dla Was kilka propozycji ;)

   

   

  1 czerwca, Godzina 11.00

  Mami Fatale III     

  Jedyna w swoim rodzaju okazja, żeby zobaczyć zupełnie nowe, świeżutkie, odcinki jednej z waszych ulubionych bajek. Filmy nie był jeszcze nigdzie pokazywane, nawet na filmowych festiwalach. My zobaczymy je jako pierwsi. Serial opowiada o przygodach Mami - 'najlepszej kucharki świata' i jej zwierzaków Prosięcia i Psiny. Starsza pani wyjeżdża z miasta, by oddać się zdrowemu gotowaniu, które jest jej największą pasją.                                                                                                           

  Odcinki: Lodowa pułapka, Bracia fromage, Brakująca nuta

   

  Warsztaty i cyrkowe harce

  Poza filmowymi przysmakami dla oka, w rozweselonym AMOKu pojawią się też ukontentowane Ruroludy z Mamipolis szczęśliwości. A te osobliwe stwory zostaną sprowadzone tu waszymi dłońmi, gdy podczas warsztatów toy’cyclingowych spróbujemy, z odzyskanych pofabrycznych materiałów, stworzyć zmyślną krainę dla własnoręcznie wykreowanych przyjaciół. Poza warsztatowymi atrakcjami, o dodatkową dozę humoru w postaci cyrkowych hulanek, zatroszczy się Bozen Dynga.

   

  Zdrowy smakołyk

  Na sam koniec, zmęczeni ale uszczęśliwieni, skosztujecie zdrowego i energetycznego batona mocy (bakalie, ziarna, owoce, bez dodatku cukru). Poczęstunek przygotuje REWOLUCJA - zdrowy fast food (Gliwice, ul. Łużycka 2c).

   

  • warsztaty i hulanki (ok 60`) + projekcja bajek (30`) + poczęstunek
  • wiek dzieci: 5+
  • bilety: 10 zł dziecko / 10 zł dorosły

   

  1 czerwca, godzina 16.00

  Basia 2 i Lucky Lood

  Historie z życia pięcioletniej dziewczynki, które podbiły serca publiczności i mają swoich wielbicieli wśród czytelników, jeszcze raz zagoszczą na naszym ekranie. Basia a to się śmieje, a to grymasi, ale nie można odmówić jej zapału. W świecie Basi wszystko jest przygodą - nauka piruetów, wspólne gotowanie czy zakupy w supermarkecie. Z Basią nie można się nudzić! Za autentyczność i łatwość w zidentyfikowaniu się z bohaterką uwielbiają ją dzieci i dorośli.

  Odcinki: Basia i taniec, Basia i pieniądze, Basia i gotowanie, Basia i telewizor

   

  Lodowy deser

  Po seansie, nasz miły, słodki i naturalnie smaczny sąsiad - LUCKY LOOD (Gliwice, ul. Dolnych Wałów 1), zaprasza dzieci na pyszny lodowy poczęstunek.

   

  • projekcja bajek (45`) + poczęstunek

  • wiek dzieci: 4+

  • bilety: 10 zł dziecko / 10 zł dorosły

   

  2 czerwca, godzina 11.00

  Baśniowa szkoła rysunku wg Świstaka

  Przed seansem zapraszamy na Baśniową szkołę rysunku wg Świstaka. Opowiadanie baśni pobudza wyobraźnię. Opowiadanie i rysowanie baśni i bajek, pobudza nie tylko wyobraźnię ale i pozostałe zmysły.  Na naszym spotkaniu klasyczna opowieść stanie się pretekstem do szalonej zabawy. Trzy świnki  i mała ryjówka zabiorą uczestników w emocjonujący świat opowieści, w świat komiksu, niespodziewanych interakcji i na długo pozostaną w ich pamięci. W krainę opowieści zabierze młodych słuchaczy Mateusz Świstak - opowiadacz, autor bloga basnienawarsztacie.pl. 

   

  Pamiętnik Florki                                                                                                               

  Florka jest małą, rezolutną ryjówką. Jak każdy maluch dziwi się najprostszym rzeczom, jednocześnie ucząc się je rozumieć i nazywać. Na podstawie bestsellerowych książek Roksany Jędrzejewskiej - Wróbel o sympatycznej ryjówce Florce powstał serial animowany, który pokochały dzieci w całej Polsce. Specjalnie z okazji Dnia Dziecka zapraszamy Was na nowe, premierowe odcinki 4. sezonu serii.

   

  • warsztaty (ok. 60`) + projekcja bajek (40`)
  • wiek dzieci: 4 - 6 lat
  • bilety: 10 zł dziecko / 10 zł dorosły

  Obowiązują wcześniej zapisy w biurze kina: biuro@amok.gliwice.pl, 32 238 25 01

   

   

  2 czerwca, godzina 16.00

  Perły polskiej animacji + upominki

  Zapraszamy najmłodszych i ich bliskich na wspólną wyprawę do Krainy Bajek zamieszkałej przez Misia Uszatka, Gapiszona, Pieska w kratkę i Psotnego Kotka.

   

  • projekcja bajek (47`) + upominki
  • bilety: 6 zł dziecko / 6 zł dorosły