Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Kiedy: od 21-02-2020 14:00
  do 07-03-2020 16:00
  Wiek: Uczeń podstawówki
  Nastolatek
  Cena: darmowe
  Kategoria: Umysł
  Tel:22 3603 900, 22 3603 901
  E-mail:kontakt@burdamedia.pl

  Depresja oczami nastolatki

  Słynna influencerka odważnie o swojej drodze do zdrowia psychicznego.

   

   

  Justyna Suchanek, znana widzom YouTube’a i Instagrama jako Sukanek, szczerze opowiada o dorastaniu w rodzinie z problemem alkoholowym, o swoich nastoletnich zmaganiach z depresją, próbach samobójczych, pobytach w szpitalach psychiatrycznych,  autodestrukcyjnych myślach i uzależnieniu od miłości. A także o tym, jak dzięki pomocy terapeutów i samoświadomości uporządkowała swoje uczucia, zakończyła niezdrowe relacje i pokochała samą siebie. To również opowieść o tym, że warto prosić o pomoc. I nigdy nie wolno rezygnować z samego siebie.

   

  Masz prawo do szczęścia - zapewnia Sukanek - więc odważ się z niego skorzystać.

   

  Czujesz czasami, że nikt Cię nie rozumie? Że jesteś tylko problemem i byłoby lepiej, gdyby Cię nie było? Nie wiesz jak wypełnić pustkę, którą nosisz w środku? Wydaje Ci się, że czujesz się tak tylko ty?

  Sukanek świetnie zna te myśli - towarzyszyły jej, od kiedy tylko pamięta. I nie będzie kłamać, nie było jej łatwo. Ale jednego jest pewna - życie może jeszcze Cię pozytywnie zaskoczyć. Pozwól sobie pomóc.

   

  Spotkania autorskie:

  • 21.02, 14:00 Empik Warszawa Arkadia
  • 27.02, 18:00 Empik Wrocław Renoma
  • 28.02, 18:00 Empik Katowice Silesia
  • 29.02, 16:00 Empik Łódź Manufaktura
  • 07.03, 16:00 Empik Gdańsk Galeria Bałtycka

   

  Justyna Suchanek, znana jako Sukanek - youtuberka, influencerka, montażystka i fotografka. W 2014 roku utworzyła kanał na YouTubie, na którym publikuje vlogi, autorskie charakteryzacje oraz teledyski. W swoim cyklu Szczerze o… często porusza kontrowersyjne tematy, takie jak depresja, samobójstwo czy autodestrukcja. Na swoim profilu na Instagramie często podejmuje się tematów, których inni wolą unikać. Pokazuje nie tylko same dobre chwile, ale i te najgorsze. Motywuje i inspiruje ludzi do walki o lepsze życie. Dzięki temu wielu z nich sięgnęło po odpowiednią pomoc i z każdym dniem radzi sobie coraz lepiej.