Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Pod dachem
Gdzie: Gliwice
Nowy Świat 55/57
Kiedy: od 06-12-2016 09:00
do 07-12-2016 11:00
Wiek: Przedszkolak
Uczeń podstawówki
Nastolatek
Cena: 10,00 zł/osoba
Kategoria: Sztuka i kreatywność
Tel:32 230 67 18

,,Czy istniejesz, Święty Mikołaju?' - Warsztaty

Teatr Miejski w Gliwicach zaprasza na Mikołajkowe warsztaty filmowo-teatralne inspirowane filmem Igora Mołodeckiego "Gdzie jesteś Święty Mikołaju?"

 

Mała Ania wysyła list do Świętego Mikołaja z prośbą, by w prezencie gwiazdkowym przyniósł jej braciszka. Niestety, dostaje tylko lalkę. Dochodzi do wniosku, że Mikołaj wcale nie czytał jej listu. Dziewczynka jest rozczarowana i rozżalona, rozpada się świat jej dziecięcych wyobrażeń i marzeń. Teraz wszyscy, którzy wierzą w Świętego Mikołaja, to dla Ani kompletne 'głupki'. Dopiero spotkanie z mieszkającym w sąsiedztwie chłopcem zmienia jej stosunek do świata. Biedny malec, trochę samotny, skarży się mamie, że jeszcze nigdy nie odwiedził go Święty Mikołaj. Ania postanawia przebrać się za Mikołaja i podarować małemu trzy swoje zabawki - po jednej za każdą minioną Wigilię bez prezentu gwiazdkowego. Okazuje się jednak, że chłopczyk ma już cztery lata, powinien więc dostać cztery podarki. Tym czwartym, najcenniejszym, będzie prawdziwy przyjaciel, który będzie miał na imię Ania.

 

W programie WARSZTATÓW:

Obejrzenie filmu, spotkanie z reżyserem Igorem Mołodeckim i rozmowa na temat realizacji filmu, ćwiczenia interpretacyjne, zabawy teatralne z wykorzystaniem kamery filmowej.

 

6 i 7 grudnia 2016, godz. 9.00, Teatr Miejski w Gliwicach.

Bilety: 10,00 zł.