Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Pod dachem
Miejsce: Wodzisławskie Centrum Kultury
Gdzie: Wodzisław Śląski
ks. płk. Wilhelma Kubsza 17
Kiedy: od 20-03-2017 19:00
do 20-03-2017 21:00
Wiek: Nastolatek
Cena: 50,00 zł/osoba
Kategoria: Koncerty i widowiska
Tel:(32)4554855
E-mail:sekretariat@wck.wodzislaw.pl

Czesław Śpiewa w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury wiosenny sezon artystyczny rozpocznie w zupełnie nowej, wyremontowanej sali widowiskowej. A pierwszą gwiazdą, która w niej wystąpi, będzie Czesław Mozil!

 

20 marca o godz. 19:00 artysta promować będzie najnowszą płytę "Księga Emigrantów cz.2". Za jurorem popularnego talent show stoją absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory - muzyczna armia Czesława Mozila, czyli zespół Czesław Śpiewa. Ich muzyka jest wypadkową nietuzinkowych żartów i biograficznych anegdot każdego z nich. W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty, znajdą się także przeboje z poprzednich krążków zespołu oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila - Tesco Value. Muzycy zabiorą swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, rozmaite dęciaki, akordeony i ukulele - to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny. Materiał do albumu powstał we współpracy z Arte dei Suonatori, polską orkiestrą barokową o międzynarodowej renomie. Na koncercie pojawią się premierowe piosenki z tekstami Michała Zabłockiego oraz przeboje z poprzednich krążków zespołu. Nie zabraknie również przewrotnej konferansjerki Czesława Mozila, który z powodzeniem łączy bezpretensjonalny stand up z muzycznym rozmachem multiinstrumentalnego koncertu. - Po okresie intensywnych remontów przyszedł czas na otwarcie sezonu artystycznego w WCK. Ten koncert będzie dobrym akcentem, który z pewnością spodoba się publiczności - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor WCK. 

 

 

Tymczasowo na widowi rozstawione zostaną wyściełane krzesła.

Bilety w cenie 50 zł można rezerwować pod nr tel. (32)455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek,  czwartek,  piątek w godzinach 12:00 - 17:00. W środę kasa nieczynna. Weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży . W kasie obsługa kart płatniczych (w tym zbliżeniowo): VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.