Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka
  Gdzie: Pacanów
  Kornela Makuszyńskiego 1
  Kiedy: od 23-02-2020 14:00
  do 23-02-2020 17:00
  Cena: 15,00 zł/osoba
  Kategoria: Gry
  Tel:+48 41 376 50 79
  E-mail:ecb@pacanow.eu

  Cyrkowy Karnawał w Europejskim Centrum Bajki

   

  Ostatnie dni karnawału Europejskie Centrum Bajki  uczci wspaniałą imprezą.
  23 lutego 2020 r. w godzinach 14.00 - 17.00 wybierzemy się wspólnie do cyrku. Towarzyszył nam będzie artysta Mikołaj Kubowicz, który podczas dwóch występów zaprezentuje interaktywny pokaz stworzony z myślą o najmłodszych, a także ewolucje, które wzbudzą podziw także starszej widowni. Zobaczymy: żonglerkę klasyczną, tajemniczy monocykl, kręcenie diabolo oraz akrobatykę w ogromnym kole Cyra. Koło to można uznać za najpiękniejszą z cyrkowych dyscyplin. Przed nami niesamowity pokaz możliwości ludzkiego ciała - artysta wpisany w okrąg wykona hipnotyczne a zarazem widowiskowe akrobacje. 

   

  Po pokazach Mikołaja Kubowicza - Perfekta Dance Academy - znakomita szkoła tańca z Buska Zdroju zaprezentuje swoje umiejętności taneczno - baletowe i wszystkich chętnych zaprosi do wspólnej nauki i zabawy.

   

  Przygotowaliśmy także moc warsztatów. W ich trakcie nauczymy się tańczyć  -  z wykorzystaniem magicznej ścianki Just Dance, zrobimy czapeczki i krawaty cyrkowe - z papieru, kotyliony karnawałowe - z bibuły, maski karnawałowe - z tektury, będziemy dekorować ciastka - 'róże karnawału', weźmiemy udział w balonowym szaleństwie i zrobimy z balonów zwierzęta. Wszyscy chętni pomalują swoje dłonie henną, zrobią zdjęcia w fotolustrze, albo pomalują sobie buźki.  

   

  W finale odbędzie się wielki Bal Karnawałowy - i loteria fantowa, która ma pomóc w zbiórce pieniędzy dla Jarka Berezy z Pacanowa, chorującego na SLA boczne zanikowe. Akcję organizuje dyrektor ECB  Karolina Kępczyk wraz z Zespołem Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie pod patronatem redakcji Portalu Pacanow.online. 

  Na licytację mamy już wiele fantów min.: pracę znanego polskiego fotografika Tomasza Sobczaka z Tarnowa, las w słoiku od Piotra Wawrzyńca MP-Garden Kraków, konsultacje coachingowe, trening bokserski, sesję jogi dla dzieci, voucher na atrakcje Centrum Bajki w Pacanowie, balneokosmetyki z Malinowych Hoteli z Solca Zdroju, voucher na Baseny Mineralne w Solcu Zdroju.

   

  Nasz cel to zebrać 200 tys. złotych. Wszystkie pieniądze zostaną przeznaczone na zatrudnienie rehabilitanta, konsultacje psychologiczne oraz zakup sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego do wykorzystania w domowej terapii.

   

  Poznajcie historię Jarka https://pomagam.pl/jarekbereza-sla

   

  Zapraszamy w strojach karnawałowych!

   

  Obowiązkowa rezerwacja miejsc! 

  Bilet 15 zł, rodzinny 45 zł - link do zakupu w zakładce 'Kup bilet' po lewej stronie