Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: BECEK Bytomskie Centrum Kultury
  Gdzie: Bytom
  Pl. Karin Stanek 1
  Kiedy: od 07-04-2019 11:00
  do 07-04-2019 12:10
  Cena: od 14,00
  do 19,00 zł/osoba
  Kategoria: Koncerty i widowiska
  Tel:032/ 389 31 09
  E-mail:sekretariat@becek.pl

  Cyrk PARTOLINI

  Cyrk Partolini to jedyny w Polsce (a może i na świecie?) spektakl 'kabaretowy' dla całej rodziny. Rodzina Partolini to wyjątkowa grupa artystów, z całego świata! Słowa nie oddadzą tej energii, jaka na tej scenie panuje.

   

   

  Cyrk Partolini jest nie tylko wyjątkowy ale także i… magiczny. Poznacie prawdziwego magika, który dzięki prawdziwej magii “spróbuje' zaczarować swój kapelusz, a co z niego wyjdzie? Tego nie wie nikt.

  Jest także i coś dla niejadków. Dzięki zabawnie poprowadzonej fabule, najmłodsi przekonają się co daje zjedzenie obiadu, który wcześniej ugotował dla nich szalony kucharz. Obiad, tak jak i śniadanie to podstawa, a dzięki takim posiłkom na własne oczy zobaczymy jak szczupły atleta przeobraża się w potężnego siłacza. Obiadu również skosztują najwolniejsze zwierzęta na świecie: leniwiec i ślimak,  a wtedy… (musicie to zobaczyć na żywo).

  Czy będą także tresowane zwierzęta? Oczywiście, że tak! Co to byłby za cyrk, bez wspaniałego tańca trzech skocznych małpek. Mało? Proszę bardzo! Na własne oczy zobaczycie profesjonalny, przygotowany przez największych choreografów w kraju - taniec flamingów w stylu disco.

  Rodzina Partolini przygotowała dla Was, ponad godzinę wspaniałej zabawy! Tutaj nie jest jak w normalnym cyrku. Tutaj nie wszystko się może udać. Tylko w Cyrku Partolini takie rzeczy  są możliwe!

   

  Program został stworzony przez artystów kabaretu DNO. Kabaretu, który na polskiej scenie od ponad 20 lat w niepowtarzalny sposób łączy humor, rekwizyt i muzykę. Słowa są tylko miłym dodatkiem. Dla Nich liczy się efekt wizualny, zbudowanie zaskoczenia w postaci gadżetów i choreografii.

   

  <<< Link do zakupu biletów - zakładka ‚Kup bilet’ <<<

   

  • 7 kwietnia 2019 // niedziela // godz. 11.00
  • Bilety: 19 zł 
  • Czas trwania: 1 godz. 10 min.

  Uczestnicy Klubu Zielonej Żyrafy (posiadający ważną legitymację) i zbiorowe (powyżej 20 szt.) - 14 zł