Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Teatr Małego Widza
  Gdzie: Warszawa
  SCEK, ul. Jezuicka 4
  Kiedy: od 15-12-2018 10:00
  do 20-01-2019 17:30
  Wiek: Maluch
  Przedszkolak
  Cena: 55,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:512 622 215
  E-mail:bilety@teatrmalegowidza.pl

  Ćmy i motyle

  'ĆMY i MOTYLE' to opowieść o dwóch przeciwieństwach, jakimi są NOC i DZIEŃ. To spektakl - instalacja, który dzieje się równolegle na dwóch scenach. To sensoryczne i dotykające zmysłów przeżycie, z mnóstwem miejsca dla dziecięcej wyobraźni. 

   

   

  Instalacja NOCY, to przestrzeń odwołująca się do skojarzeń z nocą, która nie jest straszna, lecz piękna, z nocą, którą odwiedzają świetliki, dostojne sowy i osobliwe jeże, gdzie księżyc i gwiazdy opowiadają nieziemskie historie, gdzie migoczą światła w pobliskich domach, do których fruną zwariowane ćmy i gdzie przyroda tworzy wzruszający teatr cieni. Wszystko po to, aby pomóc dzieciom oswoić noc, zobaczyć jej piękną stronę, której wcale nie trzeba się bać.

  DZIEŃ jest zupełnie inny, bo jest inny. DZIEŃ w naszej instalacji to babie lato, to biedronki i pszczoły, to wiatr i deszcz, słońce, które razi w oczy, kwiaty i ptaki, które gadają jak najęte.  DZIEŃ, to łąka pełna motyli i jej zapach.

  Obie przestrzenie wypełni MUZYKA WYKONYWANA NA ŻYWO. Zabrzmią w nich kompozycje muzyczne zagrane na ziemskich i nieziemskich instrumentach. W tę podróż od zmierzchu do świtu zabiorą małych widzów artyści, którzy z towarzyszeniem muzyki, za pomocą śpiewu, tańca, wprawiania poszczególnych elementów instalacji w ruch, opowiedzą historię jednego pełnego dnia.

   

  Szczegółowy kalendarz spektakli znajdziecie na stronie Teatru.