Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Parking
  • Parking dla rowerów
  • Płatność kartą
  • WC
  • Jedzenie / picie
  • Wi-fi
  • Szatnia
Miejsce: BECEK Bytomskie Centrum Kultury
Gdzie: Bytom
Plac Karin Stanek 1, Antresola
Kiedy: od 15-02-2016 09:30
do 17-02-2016 12:00
Wiek: Przedszkolak
Cena: 20,00 zł/osoba
Kategoria: Sztuka i kreatywność
Tel:32 389 31 09 w. 101
E-mail:info@becek.pl

Ciekawostki o Śląsku - warsztaty interdyscyplinarne

 

Śląsk to region słynący z niezwykłej tradycji, bogatej kultury, a także obecnego tu od zawsze przemysłu. Przygotowane gry i zabawy wprowadzą uczestników warsztatów w kulturę naszego regionu. W planie m. in. nauka śląskich zwrotów, "produkcja" klusek śląskich z masy solnej, budowa  kartonowego "przodka" kopalni. 

 

Prowadzenie: Gala Perfekcyjne  - kobiety pełne pasji i pomysłów. Ich działalność jest skupiona wokół aktywności w szerokim pojęciu, organizowania: zajęć ruchowych, tanecznych, sportowych, wyjazdów, spotkań hobbistycznych itd... Perfekcyjne do życia i pracy podchodzą kreatywnie, dlatego też w ich ofercie nie brakuje warsztatów kreatywnych tj. plastycznych, kulinarnych, rękodzieła artystycznego, Eco designu itp.

 

godzina: 9.30-12.00,

wiek uczestników: 4-6 lat,

cena biletu: 20 zł,

miejsce: Antresola. 

 

Cena biletów obejmują wszystkie spotkania w ramach jednego bloku warsztatowego. Program dostosowany jest do wieku uczestników.

 

 

 

Warsztaty odbywają się w ramach XVI Zimowej Feriady Artystycznej - cyklu interdyscyplinarnych warsztatów dla dzieci i młodzieży, podczas których będzie można rozwinąć swoje talenty muzyczne, plastyczne, aktorskie poznać nowych kolegów i koleżanki z bytomskich szkół, a wszystko pod okiem charyzmatycznych prowadzących. Czekamy na osoby w wieku od 4 do 20 lat, zajęcia przygotowane są dla różnych grup wiekowych.