Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Wodzisław Śląski
  ks. płk. Wilhelma Kubsza 17
  Kiedy: od 10-04-2016 17:00
  do 10-04-2016 19:00
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Nastolatek
  Cena: 10,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:(32)4554855
  E-mail:sekretariat@wck.wodzislaw.pl

  Calineczka

  Baśń 'Calineczka' H. Ch. Andersena jest niesamowitą historią małej dziewczynki, która przeżyła wiele przygód. Zostaje porwana przez ropuchę, od której ucieka i tuła się sama po świecie, odkrywając jego dobre i złe strony. Te wydarzenia uczą ją samodzielności i dokonywania własnych wyborów. Mimo napotykanych przeszkód Calineczka cały czas marzy o domu i prawdziwej miłości. Historia ta pokazuje jak dobroć i uczynność zostaje wynagrodzona, oraz że należy słuchać własnego serca, bo tylko wtedy możemy spełnić swoje marzenia.

   

  Tę wspaniałą opowieść będą chcieli Państwu pokazać najmłodsi tancerze Teatru Tańca Memento 10 kwietnia o godz. 17:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury. Poprzez swoje barwne stroje, muzykę i taniec zabiorą Państwa w świat baśni, świat pełen niespodzianek, kolorów i piękna.

   

  Reżyseria i choreografia: Agnieszka Wizner, Małgorzata Kaźmierczak

  Kostiumy: Izabela Mrozik

  Scenografia i rekwizyty: Aleksander Wilkus, Andrzej Grzesik

  Światło: Jerzy Bularz

  Dźwięk: Sebastian Załęski

   

  Bilety można rezerwować pod nr tel. (32)455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. 

  Kasa WCK czynna: poniedziałek - wtorek - czwartek - piątek 12:00 - 17:00. W środę kasa nieczynna. Weekend - na godzinę przed imprezami.

   

  Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży. W kasie obsługa kart płatniczych (w tym zbliżeniowo): VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.