Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Pod dachem
Miejsce: BECEK Bytomskie Centrum Kultury
Gdzie: Bytom
Plac Karin Stanek 1
Kiedy: od 22-09-2016 09:00
do 22-09-2016 17:00
Wiek: Uczeń podstawówki
Nastolatek
Cena: darmowe
Kategoria: Kina, teatry i opery
Tel:32/ 389 31 09
E-mail:info@becek.pl

Bytomskie spotkanie z filmami animowanymi

22 września zapraszamy na projekcję filmów animowanych zrealizowanych przez dzieci, wyłonionych podczas III Ogólnopolskiego Przeglądu Filmów Animowanych OKO KALEJDOSKOPU organizowanego przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu. Pokaz odbędzie się w sali ToTo o godzinie 9.00. Projekcja uzupełniona będzie prelekcją przygotowaną przez Łukasza Turę - wydarzenie to dofinansowane jest ze środków Gminy Bytom.

 

Po projekcji zapraszamy na cykl warsztatów, które odbędą się w godzinach 15.30-17.00, a intruktorami będą:

  • Łukasz Tura - absolwent filmoznawstwa, absolutorium z reżyserii telewizyjno-filmowej. Od 1995 roku prowadzi autorskie wykłady i warsztaty w ramach szeroko rozumianej edukacji medialnej. Od 2008 roku zaangażowany w projekty edukacyjne w Zabrzu (Multikino), Gliwicach (Amok) oraz Rybniku. Od 2003 roku dziennikarz radiowy związany z Radiem eM) przeprowadzi warsztat dotyczący kształcenie znajomości pojęć z zakresu teorii literatury, pozostających na styku literatury i filmu.
  • Bruno Żółtowski - psycholog, trener, akredytowany coach ICF. Pracuje z klientami zarówno indywidualnie jak i w grupie. Przeprowadził w sumie ponad 11 000 godzin szkoleń i coachingów. Od 11 lat prowadzi własną firmę szkoleniową) przeprowadzi warsztat dotyczący wpływu pracy nad filmem na proces grupowy i kształcenia kompetencji miękkich podczas wspólnego tworzenia animowanych etiud filmowych.
  • Katarzyna Michalska - absolwentka filologii polskiej UŚ oraz podyplomowych studiów praktycznej edukacji filmowej w Warszawskie Szkole Filmowej. Liderka sieci edukacji medialnej Centrum Edukacji Obywatelskiej, mentor kursów internetowych dla nauczycieli z zakresu edukacji medialnej i kulturalnej CEO. Nauczycielka j. polskiego oraz autorskiego przedmiotu Wychowanie do twórczości w bytomskim Gimnazjum nr 1.

Organizacja wydarzenia: Stowarzyszenie Kopalnia Aktywności działające przy Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu.

Partnerzy: Bytomskie Centrum Kultury, Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu, RODN WOM w Katowicach.

Projekt dofinansowany ze środków GMINY BYTOM.