Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Parking
  • Parking dla rowerów
  • Płatność kartą
  • WC
  • Pod dachem
  • Jedzenie / picie
  • Wi-fi
  • Szatnia
Miejsce: BECEK Bytomskie Centrum Kultury
Kiedy: od 07-10-2016 19:00
do 07-10-2016 21:00
Wiek: Uczeń podstawówki
Nastolatek
Cena: od 25,00
do 50,00 zł/osoba
Kategoria: Koncerty i widowiska
Tel:32/ 389 31 09 w. 101
E-mail:info@becek.pl

Bytomska Edukacja Kabaretowa: Kabaret Czesuaf, Kabaret PUK

7 października (piątek), godz. 19.00, Kabaret Czesuaf, Kabaret PUK

Skecz klasyczny, monolog estradowy, piosenka niekoniecznie z tekstem, parodie, wstawki taneczne do muzyki lub nie, improwizacja kabaretowa, dialog z publicznością, z ustami pełnymi śmiechu - zapewni to BEK, czyli Bytomska Edukacja Kabaretowa.

 

 

 

Kabaret Czesuaf - profesjonalne, wszechstronne, geograficznie i sezonowo nieograniczone poprawianie nastrojów, wywoływanie uśmiechów, wprawianie w dobry humor. Oferują dobre żarty, zgrabne puenty oraz piosenki z dobrym tekstem i nienachalnym wokalem. W cenę wliczone 10-letnie doświadczenie sceniczne, zadowolenie klienta oraz niebanalna uroda zespołu.  Uwaga - bisy gratis!

 

 

Kabaret PUK powstał w 2008 roku, w Krakowie. W szybkim tempie skradł serca widzów zarówno w Krakowie jak i w Polsce. Podczas siedmiu lat działalności PUK zdołał zawojować najważniejsze festiwale kabaretowe w Polsce: PAKA, Ryjek, Lidzbarskie Wieczory Humory i Satyry, a także wziąć udział w prestiżowych realizacjach telewizyjnych: Zielonogórska Noc Kabaretowa, Rybnicka Jesień Kabaretowa czy Kabaretowa Noc Listopadowa.
Humor Kabaretu PUK można określić jako mieszankę absurdu, czarnego dowcipu i tematów damsko-męskich. Każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie! Najlepszą rekomendacją dla utalentowanych kabareciarzy jest to, że grając regularnie w Krakowie od siedmiu lat mają stałą widownię, która śledzi ich poczynania i przychodzi na występy.

 

 

Miejsce: Sala ToTu

Godzina rozpoczęcia: 19:00

Bilet: normalny - 35 zł (w dniu prezentacji)

           ulgowy - 25 zł (przedsprzedaż)
           karnet na dwa dni: 35 zł (przedsprzedaż) /50 zł (w dniu prezentacji)