Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej
  Gdzie: Ruda Śląska
  Piotra Niedurnego 69
  Kiedy: od 07-11-2017 17:00
  do 19-12-2017 17:00
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: 20,00 zł/osoba
  Kategoria: Umysł
  Tel:32 248 62 40 wew. 24
  E-mail:sekretariat@mckrudasl.pl

  Bricks for kidz

  • Zajęcia Buduję i wiem 5-7 lat

  Dla dzieci  zajęcia to zabawa, ale dla rodziców ważne jest to, że w tle jest także nauka… nauka wyjątkowo przyjemna. Na zajęciach przekazywana jest interesująca wiedza na temat budowanych modeli, a następnie dzieci w praktyce samodzielnie odkrywają świat budując modele z klocków Lego® Classic w oparciu o gotowe instrukcje. Warsztaty prowadzone są w formie projektów tematycznych, składających się zazwyczaj z 6 zajęć, dotykających takich zagadnień jak: sławne obiekty architektoniczne świata, znane budowle inżynierskie, świat energii, wynalazki, świat zwierząt, lunapark, wolność.

   

  • Robotyka dla juniora 7-9 lat

  Nic lepiej nie motywuje dzieci niż budowa modeli, które następnie można samodzielnie wprawić w ruch, co pozwala na pełną “władzę' nad stworzonym obiektem. Budując modele, wykorzystując specjalne zestawy klocków oparte o Lego® Technics, zdobywają praktyczną wiedzę z elementów STEM (nauki przyrodnicze, technologia, inżynieria/mechanika, matematyka) obowiązujących w otaczającym ich świecie. Ale nie tylko. Warsztaty prowadzimy w formie projektów tematycznych, składających się zazwyczaj
   z 6 zajęć, dotykających takich zagadnień jak: siły natury, kosmos, inżynieria budowlana, prawa dynamiki, środki transportu, zima, sport, świat nauki, owadów, gadów, park jurajski, ‘gadżety’ naukowe i wiele innych. 

   

  Wielkość grup: do 12 dzieci

  Czas trwania zajęć: 60 minut

  Kontakt: Dział Organizacji Imprez - 32 248 62 40 wew. 24
  Koszt uczestnictwa:  20 zł/zajęcia