Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Galeria Łomianki
  Gdzie: Łomianki
  Brukowa 25
  Kiedy: od 27-09-2019 10:00
  do 29-09-2019 18:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Umysł
  Tel:(22) 209 86 51
  E-mail:biuro@galerialomianki.pl

  BookFest - targi książek i winyli

   

  Co się stanie gdy w jednym miejscu spotkają się kolekcjonerzy staroci, fani dobrej muzyki kultowych wykonawców oraz wielbiciele książek. Powstanie wydarzenie o niesamowitym klimacie, a czas zatrzyma się w miejscu! W ostatni weekend września w Galerii Łomianki uwolni się magia zaklęta w przedmiotach z duszą. Do upolowania prawdziwe białe kruki!

   

   

   Od 27 do 29 września Galerię Łomianki wypełnią magiczne przedmioty, książki, płyty, ubrania i bibeloty, których nie da się znaleźć w sieciówkach, a są dostępne jedynie w antykwariatach. Wydarzenie BookFest & Vinyl & Vintage to spotkanie z warszawskimi wystawcami, którzy wychodzą naprzeciw zabieganym miłośnikom staroci, tworząc mobilny antykwariat. W wydarzeniu weźmie udział pięć księgarni oraz trzech wystawców płyt winylowych, a do tego pojawią się stoiska z modą Vintage i bibelotami z czasów PRL. Punkt będzie dostępny w piątek i sobotę w godzinach 10:00 - 20:00, a w niedzielę do godziny 18:00.

   

  BookFest to inicjatywa warszawskich antykwariuszy, którzy pod tym hasłem chcą spotykać się z miłośnikami książek pod wspólnym szyldem. Zdając sobie sprawę, że dziś, w dobie ciągłego deficytu czasu, trudne jest regularne odwiedzanie wszystkich, czy chociażby najlepszych w stolicy antykwariatów. Ideą BookFestu jest nieograniczanie się co do miejsca. Spotkania mają odbywać się na Starówce, Mokotowie, czy Żoliborzu, a czasem w galerii handlowej, restauracji lub domu kultury, oferując przy tym asortyment wielu firm, a tym samym podając czytelnikowi 'na tacy' propozycje z całego miasta. Dodatkowo inicjatywa nie jest zamknięta na inne branże i tak oto powstanie BookFest & Vinyl - wydarzenie, które wzbogacą wystawcy płyt winylowych,  BookFest & Vintage, czyli połączenie książek i staroci oraz BookFest & Fashion - połączenie książek i wystawców mody.