Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Kraków
  ul. Stawowa 61
  Kiedy: od 14-12-2018 12:00
  do 15-12-2018 20:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Atrakcje na imprezy
  Tel:664 633 955
  E-mail:kontakt@galeriabronowice.pl

  Biuro Świętego Mikołaja w Galerii Bronowice

  Już w najbliższy weekend, 14 - 15 grudnia, na terenie Galerii Bronowice będzie można spotkać długo wyczekiwanego przez najmłodszych gościa. Wprost z mroźnej Laponii zawita do nas Święty Mikołaj! Będzie można go odwiedzić w godz. 12.00 - 20.00 w specjalnie przygotowanym na tę okazję świątecznym Biurze. 

   

   

  Biuro Świętego Mikołaja w Galerii Bronowice to miejsce stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Każde dziecko odwiedzające w tych dniach centrum handlowe będzie miało okazję porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie ze Świętym Mikołajem. Będą mu towarzyszyć sympatyczne pomocnice - bajkowe Śnieżynki. Na maluchy czekać też będzie niecodzienna atrakcja - pamiątkowe zdjęcie z wyjątkowym gościem. Każde dziecko już na miejscu otrzyma fotografię, która bez wątpienia zawiśnie na honorowym miejscu w każdym domu. Nie zabraknie słodkiego poczęstunku.

  -Cieszymy się, że Święty Mikołaj zapowiedział w tym roku wizytę w Galerii Bronowice. Spotkanie z nim z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem dla najmłodszych klientów, którzy często czekają na nie przez cały rok. Warto więc w tych dniach odwiedzić nasze centrum handlowe i choć przez chwilę poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia - mówi Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.