Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Na zewnątrz
Gdzie: Gliwice
Wschodnia 56
Kiedy: od 01-10-2016 11:30
do 01-10-2016 14:30
Wiek: Uczeń podstawówki
Nastolatek
Cena: darmowe
Kategoria: Zajęcia sportowe
Tel:32 305 09 43
E-mail:mzuk@mzuk.pl

Bieg na 6 Łap

Trwają zapisy na październikowy 'Bieg na sześć łap', który w Gliwicach zostanie zorganizowany po raz szósty. To bieg bez ścigania i numerów startowych, a zamiast medalu - można zyskać wiernego przyjaciela. Zapraszamy do gliwickiego Schroniska już 1 października.

 

'Bieg na sześć łap' to ogólnopolska inicjatywa, w którą włączyło się również gliwickie Schronisko dla zwierząt. Wydarzenie podbiło serca gliwiczan i gości z sąsiednich miast, którzy w każdą pierwszą sobotę miesiąca, licznie odwiedzają nasze Schronisko. Każdorazowo w 'Biegu na sześć łap' bierze udział kilkaset osób (nasz rekord - ok. 340 osób). Uczestnicy zabierają psy na aktywny bieg/spacer. Do pokonania jest dystans ok. 3 km, a trasa biegnie wokół Schroniska dla zwierząt.

 

Do udziału w 'Biegu na sześć łap' zapraszamy całe rodziny. Warunkiem jest jednak udział osoby pełnoletniej, która podpisze jednorazową umowę adopcyjną na czas trwania biegu; dzieci i młodzież zapraszamy w roli osób towarzyszących.

 

Zwierzęta biorące udział w wydarzeniu przeznaczone są do adopcji. Celem 'Biegu na sześć łap' jest integracja środowiska wolontariuszy i miłośników zwierząt z Gliwic, nauka dzieci odpowiedzialnych zachowań względem zwierząt, promocja aktywności fizycznej oraz co najważniejsze - poszukiwanie domów schroniskowym zwierzętom.

 

Osoby zainteresowane udziałem w 'Biegu na sześć łap' prosimy o internetową rejestrację. To w  dniu wydarzenia ułatwi przekazywanie zwierząt uczestnikom zabawy. Biuro biegu rozpocznie pracę ok. godz. 11:30.