Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Na zewnątrz
Gdzie: Gliwice
Wschodnia 56
Kiedy: od 03-09-2016 11:30
do 03-09-2016 18:00
Wiek: Uczeń podstawówki
Nastolatek
Cena: darmowe
Kategoria: Wyprawy i odkrycia
Tel:32 231-00-31
E-mail:mzuk@mzuk.pl

Bieg na 6 Łap

 

3 września w Schronisku dla zwierząt w Gliwicach odbędzie się kolejny 'Bieg na 6 łap'. Miłośnicy aktywności fizycznej zabiorą na bieg lub spacer psy czekające na nowy dom. Ruszyły zapisy na wydarzenie!

 

'Bieg na 6 łap' po wakacyjnej przerwie już we wrześniu wróci do Schroniska dla zwierząt w Gliwicach. Wcześniejsze edycje wydarzenia cieszyły się w naszym mieście ogromną popularnością - do Schroniska każdorazowo przychodziły tłumy miłośników zwierząt, dzięki czemu kilkunastu psom udało się znaleźć nowy dom.

 

W Gliwicach wydarzenie ma formę zabawy - nie biegamy na czas, nie ma opłaty wpisowej. Wyznaczone okrążenie wokół Schroniska ma ok. 3 km. Zwierzęta przekazywane są biegaczom pełnoletnim (po podpisaniu jednorazowej umowy adopcyjnej na czas trwania imprezy). Dzieci i młodzież również zapraszamy, ale z opiekunami. Uczestników prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, który jest dostępny w zakładce 'dokumenty'. Osoby, które 3 września chcą wziąć udział w 'Biegu na 6 łap' prosimy o wcześniejsze wpisanie się na listę. To w dniu imprezy ułatwi przekazywanie zwierząt uczestnikom zabawy. 3 września biuro biegu rozpocznie pracę ok. godz. 11:30.

 

Celem 'Biegu na 6 łap' jest przede wszystkim promocja adopcji zwierząt. Przy okazji promujemy aktywność na świeżym powietrzu, wspólne spędzanie czasu oraz uczymy dzieci odpowiedzialnych zachowań względem zwierząt.

 

Zapraszamy!