Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Na zewnątrz
Gdzie: Gliwice
Wschodnia 56
Kiedy: od 05-11-2016 11:30
do 05-11-2016 15:00
Cena: darmowe
Kategoria: Zajęcia sportowe
Tel:32 231-00-31
E-mail:mzuk@mzuk.pl

Bieg na 6 łap / 05.11

Ruszyły zapisy na Bieg na 6 łap, który w Schronisku dla zwierząt w Gliwicach odbędzie się 5 listopada. Uczestnicy zabawy wyprowadzą na spacer/bieg psy, które przy ul. Wschodniej czekają na nowy dom.

 

Bieg na 6 łap to ogólnopolska inicjatywa, która podbiła serca miłośników zwierząt i aktywności fizycznej. W Gliwicach wydarzenie pomaga również w integracji środowiska osób związanych ze Schroniskiem oraz w promocji adopcji zwierząt. Dzięki organizacji Biegu na 6 łap już kilkanaście psów z gliwickiego Schroniska znalazło nowych opiekunów, bo okazuje się, że możliwa jest miłość od pierwszego... okrążenia.

 

W dniu zabawy do pokonania będzie dystans o długości ok. 3 km, a trasa będzie biegła wokół Schroniska dla zwierząt. Do udziału w 'Biegu na sześć łap' zapraszamy całe rodziny. Warunkiem jest jednak udział osoby pełnoletniej, która podpisze jednorazową umowę adopcyjną na czas trwania biegu; dzieci i młodzież zapraszamy w roli osób towarzyszących.

 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację przez internetowy formularz oraz o zapoznanie się z regulaminem zabawy. To w dniu biegu ułatwi nam przekazywanie zwierząt biegaczom. 5 listopada biuro biegu rozpocznie pracę ok. godz. 11:30.