Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Galeria Łomianki
  Gdzie: Łomianki
  Brukowa 25
  Kiedy: od 22-09-2018 11:00
  do 22-09-2018 17:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Świat roślin
  Tel:(22) 209 86 51
  E-mail:biuro@galerialomianki.pl

  Bezpłatne warsztaty Zielono mi

   

  Schyłek lata przyprawia Cię o melancholijny nastrój? Już teraz tęsknisz za promieniami słońca, zapachem kwiatów i soczystą zielenią liści? Kto powiedział, że czasu nie można zatrzymać?! Już 22 września (sobota) w Galerii Łomianki odbędą się bezpłatne warsztaty z cyklu 'Zielono mi', w trakcie których wykonasz własny wertykalny ogród. Zielona instalacja w mieszkaniu skutecznie przegoni jesienną chandrę. 

   

   

   Zieleń w Twoim mieszkaniu to rząd doniczek ustawionych na parapecie? Czas na nieco szaleństwa! Za sprawą innowacyjnych, a jednocześnie prostych pomysłów rośliny mogą rosnąć również w pionie, jedna nad drugą. Ogrody wertykalne, czyli roślinne kompozycje ścienne goszczą w Polsce od niedawna, a już zdążyły skraść serca miłośników zielonych przestrzeni. Nic dziwnego! Widokiem zielonej ściany możemy cieszyć się przez cały rok, niezależnie od pory roku. 

  Podczas warsztatów w Galerii Łomianki każdy z uczestników wykona swoją kompozycję inspirowaną wertykalnymi ogrodami. Powstanie w ten sposób pionowy system, składający się z ceramicznych donic wraz z zasadzonymi roślinami takimi jak: paprocie, bluszcz i fitonie.

  Każdy uczestnik zostanie przeprowadzony przez cały proces tworzenia kompozycji, otrzyma także wszelkie niezbędne informacje dotyczące pielęgnacji zasadzonych roślin. Wydarzenie odbędzie się w ramach comiesięcznych warsztatów 'Zielono mi' w Galerii Łomianki, podczas których powstawać będą pomysłowe, a przede wszystkim ekologiczne rozwiązania dla domu i urody.

   

  Warsztaty odbędą się 22 września (sobota) w godzinach 11.00-17.00. 

   

  Regulamin warsztatów:


  1. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
  2. Ilość uczestników warsztatów jest ograniczona i wynosi 100 osób.
  3. Do udziału zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych.
  4. Pracujemy tylko w wyznaczonych miejscach - prosimy o nie wynoszenie prac poza stanowiska pracy.
  5. Jednocześnie przy stołach warsztatowych może brać udział 8 - 10 osób.
  6. Warsztaty odbędą się w blokach godzinowych/ w kilku turach.

   

  Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia warsztatów przed czasem.