Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Galeria Łomianki
  Gdzie: Łomianki
  Brukowa 25
  Kiedy: od 12-05-2018 11:00
  do 12-05-2018 17:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Wyprawy i odkrycia
  Tel:(22) 209 86 51
  E-mail:biuro@galerialomianki.pl

  Bezpłatne warsztaty tworzenia Kokedamy

  Zieleń w mieszkaniu kojarzy Ci się wyłącznie z paprotką w plastikowej doniczce ustawionej przy telewizorze? Czas no coś bardziej niestandardowego! Poznaj Kokedamę - japońską sztukę tworzenia wiszących ogrodów. Już 12 maja (sobota) w Galerii Łomianki odbędą się bezpłatne warsztaty z cyklu 'Zielono mi', w trakcie których wykonasz własną kwitnącą kulę.

   Japońskie słowo 'Kokedama' oznacza dosłownie 'kulę z mchu'. Ten imponujący wiszący ogród - to tradycyjna forma bonsai, japońskiej sztuki miniaturyzowania drzewek. Zieleń ociepli Twoje mieszkanie i odpręży wzrok, a niezwykła roślinna forma wprowadzi do wnętrza odrobinę orientalnego klimatu w duchu ZEN.

  Podczas warsztatów Galerii Łomianki z przygotowanej odpowiednio mieszanki ziemi stworzymy kule, w których zasadzimy odmiany sukulentów. Całość obłożymy mchem, tworząc w ten sposób niezwykłą dekorację, która w oryginalny sposób ozdobi wnętrze.

  Każdy uczestnik zostanie przeprowadzony przez cały proces tworzenia ogrodu, otrzyma także wszelkie niezbędne informacje dotyczące pielęgnacji zasadzonych roślin. Wydarzenie odbędzie się w ramach comiesięcznych warsztatów 'Zielono mi' w Galerii Łomianki, podczas których powstawać będą pomysłowe, a przede wszystkim ekologiczne rozwiązania dla domu i urody.

   

  Warsztaty odbędą się 12 maja (sobota) w godzinach 11.00-17.00. 

  Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ilość przygotowanych materiałów ograniczona. Regulamin warsztatów znajduje się na stronie www Galerii Łomianki.