Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Lublin
  Al. Unii Lubelskiej 2
  Kiedy: od 10-11-2018 13:30
  do 10-11-2018 17:30
  Cena: darmowe
  Kategoria: Umysł
  Tel:+48 81 464 43 01
  E-mail:info@tarasyzamkowe.pl

  Bezpłatne badania profilaktyczne i Laboratorium Pluszowego Misia

  Już w najbliższą sobotę, 10 listopada, Tarasy Zamkowe zapraszają wszystkich lublinian na akcję profilaktyczną, w trakcie której będzie można skontrolować stan swojego zdrowia. Bezpłatne badania przeprowadzi Lubelskie Towarzystwo Studentów Analityki Medycznej.  

   

   

  Akcja profilaktyczna w Tarasach Zamkowych to doskonała okazja, aby zadbać o zdrowie. Warto więc 10 listopada wybrać się na spotkanie ze specjalistami i skontrolować stan swojego organizmu. Na poziomie -2, w godz. 13.30 - 17.30, będzie można zbadać poziom glukozy, ciśnienie tętnicze, a także dokonać pomiaru tkanki tłuszczowej. Każdy chętny będzie mógł również oznaczyć swoją grupę krwi. W tym dniu studenci porozmawiają również z klientami o prawidłowym przygotowaniu się do badań profilaktycznych. 

   

   

  W czasie trwania akcji w Tarasach Zamkowych organizatorzy przygotowali również coś specjalnego dla najmłodszych - czekać będzie na nich przyjazne "Laboratorium Pluszowego Misia". Studenci, przeprowadzając wspólnie z dziećmi szereg doświadczeń, spróbują oswoić maluchy z zagadnieniami medycznymi i zachęcić do wspólnej zabawy. 

   

  Serdecznie zapraszamy!