Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: BECEK Bytomskie Centrum Kultury
  Gdzie: Bytom
  Plac Karin Stanek 1
  Kiedy: od 25-06-2016 13:30
  do 25-06-2016 18:30
  Cena: 5,00 zł/osoba
  Kategoria: Gry
  Tel:32/3893109 w. 101
  E-mail:a.lata@becekpl

  BECEKowy Pokój Gier

  Eksplorujemy inny wymiar relacji - schodzimy do poziomu planszy, a potem wspinamy się na wyżyny możliwości. GRAMY strategicznie, logicznie, ekonomicznie, rodzinnie, klasycznie, przygodowo, karcianie... a nawet edukacyjnie. Zawsze w ostatnią sobotę miesiąca i zawsze w BECEKOWYM POKOJU GIER. To właśnie tu można pograć w gry i nie męczyć swoich oczu promieniami bijącymi z komputera. Każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie... i oczywiście znajdzie się w towarzystwie wytrawnych graczy.

   

   

  Gry towarzyskie to nie tylko doskonała rozrywka i niekonwencjonalny sposób spędzenia wolnego czasu, ale również możliwość rozwijania umiejętności logicznego myślenia. Uczą strategii, spostrzegawczości, zręczności i szybkiej reakcji. Ich liczba powiększa się z miesiąca na miesiąc.

   

  A zatem zapraszamy na już dobrze Wam znane (choc nie zawsze okiełznane :)

  Spotkania w KAŻDĄ OSTATNIĄ sobotę miesiąca w Bytomskim Centrum Kultury od 13.30 do 18.30, bilety: 5 zł.

   

  W naszych magazynach znajdują się Osadnicy z Catanu, Munchkin, Hej! To moja ryba, Neuroshima Hex, Jenga, Formula D, Kajko i Kokosz - Wielki Wyścig, Kajko i Kokosz - Wyprawa śmiałków, Mafia, Sabotażysta, Niagara, Zombiaki II: Atak na Moskwę, Finka, Blefuj!, Mr. Jack in New York, Pola Naftowe, Wikingowie, Żeglarze z Catanu, 51.Stan,6 bierze, 303, Mahjong.