Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Stalowa Wola
  Chopina 42
  Kiedy: od 24-08-2019 12:00
  do 25-08-2019 19:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Gry

  Baw się nauką w VIVO! Stalowa Wola

  Powrót do szkoły może być świetną zabawą i niezapomnianym przeżyciem, a będzie się można o tym przekonać w dniach 24-25 sierpnia w VIVO! Stalowa Wola. Odbędzie się tu wyjątkowe wydarzenie edukacyjne 'Baw się nauką', podczas którego najmłodsi i ich rodzice zapoznają się z nowymi technologiami, które pomagają w nauce i pracy oraz nauczą się, jak skutecznie z nich korzystać.             

   

   

  Stanowisko mind control, matematyka w kolorach klocków LEGO, lekcja chemii w wirtualnym laboratorium czy projektowanie i druk 3D - te i inne atrakcje czekać będą w VIVO! Stalowa Wola, na uczniów, którzy już niebawem rozpoczną nowy rok szkolny. 24-25 sierpnia, pod czujnym okiem ekspertów, odbędą się tu warsztaty edukacyjne 'Baw się nauką'. Dzieci dowiedzą się m.in. co to są fale mózgowe i jak można je wykorzystywać, a także dlaczego w kole nie można iść do kąta. Nie zabraknie warsztatów, gier i zabaw logicznych przy użyciu tablicy multimedialnej KNOOKER. Każdy chętny będzie mógł wziąć również udział w wirtualnych lekcjach przyrody z goglami VR, lekcjach plastyki z pomocą robotów malujących czy lekcjach języka angielskiego przy użyciu… mówiącego długopisu! W VIVO! Stalowa Wola, w ramach akcji 'Baw się nauką', pojawi się również stanowisko programowania z Ozobotami oraz punkt projektowania i drukowania 3D. Najmłodsi będą mogli tu zaprojektować i wydrukować klocek własnego autorstwa. Fani robotyki będą mieli okazję skorzystać ze strefy ROBOlabirynt, gdzie czeka sterowanie robotami mobilnymi na torze z przeszkodami w formie labiryntu. 

  - Powrót do szkoły wcale nie musi być stresujący i nieprzyjemny. Z myślą o wszystkich uczniach, którzy już 1 września zasiądą w szkolnych ławkach, przygotowaliśmy niecodzienne wydarzenie 'Baw się nauką'. Zachęcamy całe rodziny do czynnego udziału w naszym evencie i wspólnego odkrywania tajemnic najnowszych technologii. Kreatywne stanowiska, które pojawią się na terenie naszego obiektu, są idealnym sposobem na zmobilizowanie dzieci do nauki poprzez zabawę - mówi Wojciech Krzyżak, Center Manager VIVO! Stalowa Wola. 

   

  Serdecznie zapraszamy!