Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka
  Gdzie: Pacanów
  Kornela Makuszyńskiego 1
  Kiedy: od 03-06-2018 13:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Koncerty i widowiska
  Tel:041 376 50 88
  E-mail:wydarzenia@pacanow.eu

  Bajkowy Korowód

  Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie zaprasza wszystkich, którzy mają fantazję i lubią się bawić: grupy przyjaciół, rodziny, reprezentacje szkół, klubów, domów kultury, stowarzyszeń, kółka zainteresowań, świetlice - wszystkich! do udziału w 'Bajkowym Korowodzie', który 3 czerwca 2018 przemaszeruje uroczyście przez nasze miasteczko. Korowód zainauguruje trzeci, kulminacyjny  dzień 16. Międzynarodowego  Festiwalu Kultury Dziecięcej, Pacanów - Hiszpania 2018 - Galę Finałową. Będzie się działo!

   

   

  Tematem Waszych prezentacji powinna być bajka, forma jej wyrażenia pozostaje dowolna i otwarta tak, jak Wasza wyobraźnia. Jedynym warunkiem jest utworzenie minimum pięcioosobowej, baśniowo przystrojonej grupy, która powinna przyjąć nazwę i wyznaczyć pełnoletniego opiekuna odpowiedzialnego za kontakty z organizatorem imprezy oraz za bezpieczeństwo zespołu w trakcie podróży i pobytu w Pacanowie.

   

  Już teraz ogłaszamy konkurs na najciekawszą grupę uczestniczącą w Korowodzie! Stawiamy na barwność i oryginalność, a także na umiejętność zabawienia publiczności! Całościowej oceny wydarzenia i wyboru zwycięskich zespołów dokona Koziołek Matołek wraz z konferansjerami prowadzącymi Festiwal. 

   

  Nagrodą główną jest zestaw gier edukacyjnych i książek o wartości ok. 2000 zł. Trzy najlepsze grupy otrzymają pamiątkowe podkowy, a wszyscy uczestnicy zabawy drobne upominki.

   


  Termin nadsyłania zgłoszeń mija 11 maja 2018.

  Zapraszamy kandydatów od lat 1 do 101 z całej Polski!

  Kontakt z koordynatorem: Wioletta Jędrzejczyk, e-mail: wydarzenia@pacanow.eu, tel. 041 376 50 88

   

  Regulamin znajdziecie w zakładce 'Dokumenty' po lewej stronie.