Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka
  Gdzie: Pacanów
  Kornela Makuszyńskiego 1
  Kiedy: od 25-11-2018 12:00
  do 25-11-2018 17:00
  Cena: 3,00 zł/osoba
  Kategoria: Atrakcje na imprezy
  Tel:+48 41 376 50 79
  E-mail:ecb@pacanow.eu

  Bajkowe Andrzejki w Pacanowie!

  Bajkowe Andrzejki -  magiczna zabawa i warsztaty dla dorosłych i dzieci - odbędą się 25 listopada, w godz. 12.00-17.00 w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie.

   

  A w programie: od 14.00 'Tulinki Band Show' - program estradowy dla dzieci z udziałem unikalnego zespołu znanego m.in. z telewizji TVS, Mini Mini, 4 Fun Dance oraz portali społecznościowych. Tulinki - to śpiewające gwiazdy, które jeżdżą po świecie, aby tulić się do dzieci i śpiewać wraz z nimi tulinkowe nutki. Występ artystyczny jest interaktywnym show z udziałem najmłodszych.

  Przez cały czas czynna będzie Garderoba Czarów, gdzie wszyscy ci, którzy zapomnieli się przebrać za ulubioną postać bajkową. Od 12.00 do 17.00 można będzie zajrzeć do Chaty Baby Jagi, strasznego miejsca, w którym  prawdziwi śmiałkowie otrzymają specjalne zadania. W strefie wróżb spróbujemy odgadnąć przyszłość. A w strefie rzemiosła wykonamy czarodziejskie kapelusze i maski dyniowe. 

  Najważniejszym akcentem jest oczywiście lanie wosku, który popłynie z magicznych świeczek. Ciekawe, jaką przyszłość nam wywróży? Aby posilić się po wszystkich emocjach każdy będzie mógł skosztować zupy dyniowej, a na deser, wykonać własną tabliczkę czekolady. 

   

   

  Zarezerwujcie pobyt - liczba miejsc ograniczona!

  Bilety są dostępne online na www.bajkoweandrzejki.centrumbajki.pl, wstęp 3 zł, rodzinny 10 zł.