Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Kraków
  ul. Stawowa 61
  Kiedy: od 29-07-2018 14:00
  do 29-07-2018 19:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:664 633 955
  E-mail:kontakt@galeriabronowice.pl

  Bajkowa niedziela

  Już w najbliższą niedzielę, 29 lipca, Galeria Bronowice zaprasza najmłodszych na przedstawienie ,,Kraina Piratów'. Tym razem dzieci w ramach Bajkowej Niedzieli obejrzą przygody młodego pirata - Jima. Nie zabraknie animacji tematycznych pt. ,,Rozśpiewane wakacje’’. 

   

   

   W niedzielne popołudnie najmłodsi przekonają się, że do odważnych świat należy. Młody pirat Jim i jego załoga zabiorą dzieci w niezwykłą podróż po bezkresnym morzu. Pod wodzą sławnego kapitana piratów udadzą się na poszukiwania legendarnego skarbu. Nieoczekiwanie jeden z piratów, dawny kompan kapitana, za wszelką cenę będzie chciał zagarnąć skarb tylko dla siebie. Historia uczy, że w życiu należy dzielnie podchodzić do problemów, a upragniony cel osiąga się poprzez pracowitość i uczciwość. Przedstawienie 'Kraina Piratów' będzie można zobaczyć w niedzielę, 29 lipca - o godzinie 14:00 oraz 18:00 - nieopodal Restauracji Polakowski, na poziomie +1 Galerii Bronowice. Przedstawienie trwa około 40 minut. 

  W przerwie pomiędzy spektaklami, od 14:50 do 17:50, odbędą się animacje pt. ,,Rozśpiewane wakacje’’. Na dzieci czekać będą między innymi zabawy ruchowe, z chustą i tunelem animacyjnym. Dodatkowo najmłodsi nauczą się rozpoznawać instrumenty muzyczne oraz poznają utwory wakacyjne, nowa wiedza przyda się podczas konkursu muzycznego - ,,Zgadnij co to za utwór’’.

   

  Serdecznie zapraszamy!