Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Zawiercie
  Piastowska 1
  Kiedy: od 07-04-2016 11:00
  do 07-04-2016 13:00
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Nastolatek
  Cena: 7,00 zł/osoba
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:32 672 28 82
  E-mail:sekretariat@mok.pl

  Audycja 'Rytm - najważniejszy element w muzyce"

  Temat audycji: "Rytm - najważniejszy element w muzyce"

  Sekcja rytmiczna to serce każdego zespołu. Jak bije to serce, jak decyduje o tym, z jakim utworem i gatunkiem muzycznym mamy do czynienia, dowiemy się z kolejnej audycji, prowadzonej przez wybitnego, wszechstronnego perkusistę Irka Głyka, który wystąpi razem z córką - basistką Kingą Głyk.

   

  Cena biletu: 7 zł

   

   

  MOK 'Centrum' w Zawierciu od 14 lat prowadzi cykl edukacji muzycznej dzieci pn. MAŁA AKADEMIA JAZZU.
  Celem Akademii jest poszerzenie potencjalnego kręgu odbiorców muzyki, przybliżenie wiadomości ze świata współczesnej muzyki, nauczenie od podstaw rozróżniania jej rodzajów.

   

  Jest to cykl audycji muzycznych połączonych z koncertem, prowadzonych od października do czerwca danego roku szkolnego. Przygotowywany jest z myślą o dzieciach ze szkół podstawowych, gimnazjów lub dla przedszkolaków. Każdy koncert audycji  jest opatrzony rzetelnym komentarzem zaproszonego muzyka o stylach, gatunkach i kierunkach rozwoju muzyki rozrywkowej.

   

  W ramach Małej Akademii Jazzu na przestrzeni lat gościliśmy takie sławy muzyczne jak m.in.: Jan Ptaszyn Wróblewski, Ewa Bem, Sławek Wierzcholski, Jose Torres, Tomasz Szwed, Ewa Uryga, Beata Bednarz, Zbigniew Namysłowski, Jerzy Główczewski, Bernard Maseli, gości z Kuby /Omniris Casuso ToledoYaremi de las Mercedes Napoles oraz Ariel de Silva Valdes,z Meksyku Tomas Celis Sanchez,z Ukrainy Rusłan Pashynsky