Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Pod dachem
Miejsce: Tarnogórskie Centrum Kultury
Gdzie: Tarnowskie Góry
Jana III Sobieskiego 7
Kiedy: od 08-02-2017 18:00
do 08-02-2017 20:00
Wiek: Nastolatek
Cena: 1,00 zł/osoba
Kategoria: Umysł
Tel:32 285 27 34
E-mail:biuro@tck.net.pl

Alterna(k)tywni - Blossoms

Podczas styczniowego spotkania Dyskusyjnego Klubu Muzycznego 'Alterna(k)tywni' najwięcej dłoni powędrowało w górę na rzecz brytyjskiej grupy Blossoms i ich albumu zatytułowanego po prostu 'Blossoms'. Tym samym w lutym zmierzymy się z solidną dawką melodii rodem z Wysp Brytyjskich.

Dla Blossoms, według przewidywań, 2016 rok był przełomowy. Zespół założony w 2013 roku aż trzy lata kazał czekać na swój debiutancki longplay. Nakładem EMI Virgin Records wydał pierwszy album, który dotarł na pierwsze miejsce w UK Album Charts. Nie zdarza się to każdemu debiutantowi. Grupa w składzie: Tom Ogden, Charlie Salt, Josh Dewhurst, Joe Donovan, Myles Kellock wykonuje muzykę z pogranicza indie popu i indie rocka. Blossoms nie stronią od dobrych melodii nawiązując do klasyków brytyjskiego popu. Jak materiał z ich debiutanckiego krążka ocenią uczestnicy spotkania Dyskusyjnego Klubu Muzycznego 'Alterna(k)tywni'? Zostań jednym z nas. Posłuchaj i wymień się swoją opinią z innymi.

  • Kiedy? 8 lutego.
  • O której? O 18:00.
  • Gdzie? Sala kameralna TCK.
  • Wstęp? 1 zł (bilety niebawem będą dostępne w kasie biletowej TCK).


'Alterna(k)tywni'? Najprościej rzecz ujmując to projekt będący czymś na kształt Dyskusyjnego Klubu Muzycznego. Na spotkaniach odsłuchujemy i omawiamy jedną z nowości wydawniczych z kręgów muzyki alternatywnej. Najpierw prowadzący opowiada krótko o zespole/artyście, który stoi za danym wydawnictwem. W dalszej części słuchamy i dzielimy się opiniami dotyczącymi walorów artystycznych poszczególnych części składowych materiału.