Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Katowice
  Piastów 20, Filia nr 14
  Kiedy: od 09-10-2017 10:00
  do 09-10-2017 13:30
  Wiek: Uczeń podstawówki
  Cena: darmowe
  Kategoria: Umysł
  Tel:322 546 098, w. 112 lu
  E-mail:promocja@mbp.katowice.pl

  Ale historia...

  Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach oraz Wydawnictwo Nasza Księgarnia zapraszają do wzięcia udziału w Turnieju Czytelniczym 'Ale historia…', realizowanym w ramach projektu Patriotyzm Jutra. 

  Turniej oparty jest o serię powieści Ale historia… Wydawnictwa Nasza Księgarnia, w skład której wchodzą trzy książki  autorstwa Grażyny Bąkiewicz: 'Mieszko, ty wikingu!', 'Kazimierzu, skąd ta forsa?' oraz 'Jadwiga konta Jagiełło'. Organizowany z myślą o uczniach klas 4 i 5 katowickich szkół podstawowych, turniej pomaga szerzyć ideę nauczania historii Polski w sposób atrakcyjny i ciekawy. 

   

   

  Do uczestnictwa w Turnieju Czytelniczym zapraszamy maksymalnie 20 trzyosobowych drużyn, składających się z uczniów szkół podstawowych, będących również czytelnikami Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach. 

   

  Zgłoszenia drużyn chcących wziąć udział w turnieju przyjmowane są od 6 czerwca do 10 września br. pod adresem e-mail: promocja@mbp.katowice.pl. 

   

  Turniej odbędzie się 9 października 2017 r., w godz. 10.00-13.30, w Filii nr 14, przy ul. Piastów 20, Katowice-Os. Tysiąclecia.

  W jury zasiądą Grażyna Bąkiewicz oraz dwoje pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach. 

   

  Przebieg turnieju:

  I tura pytań konkursowych - pytania i odpowiedzi

  II tura pytań konkursowych - zadania rebusowe i opisowe

  III tura pytań konkursowych - pytania i odpowiedzi

  Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród

  Spotkanie autorskie z Grażyną Bąkiewicz 

   

  Jeśli mają Państwo pytania związane z Turniejem Czytelniczym Ale historia… prosimy o kontakt z działem promocji pod nr. tel. 322 546 098, wewn. 112 lub 121 lub mailowo: promocja@mbp.katowice.pl.