Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Parking
  • Płatność kartą
  • WC
  • Pod dachem
  • Jedzenie / picie
Gdzie: Zabrze
Gdańska 18
Kiedy: od 01-01-2016 10:00
do 30-06-2016 17:00
Wiek: Wszyscy
Cena: od 16,90
do 21,90 zł/osoba
Kategoria: Kina, teatry i opery
Tel:32 791 14 10
E-mail:zabrze@multikino.pl

Akcja 'Rodzina do kina'

Dzięki akcji "Rodzina do kina" rodzic przy zakupie biletu ulgowego dla dziecka na ten sam film, za swój zapłaci 3 zł mniej od ceny normalnej. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje przez cały tydzień na seanse rozpoczynające się do godziny 17:00,  na filmy familijne 2D i 3D bez ograniczeń wiekowych. Akcja "Rodzina do Kina" nie obowiązuje na wydarzenia specjalne w tym m.in. na Poranki filmowe. Bilety dostępne do nabycia w kasach Kin. Zasady nabywania  biletów rodzinnych oraz biletów ulgowych dla dzieci nie mogą być łączone z innymi promocyjnymi zasadami nabywania biletów. 


Celem akcji "Rodzina do kina" jest zachęcenie rodzin z dziećmi do wspólnego spędzania czasu w kinie oraz popularyzowanie oglądania filmów na dużym ekranie. Obejrzany w gronie najbliższych film to inspiracja do ciekawych rozmów oraz przemyśleń, a spędzony w kinie czas to okazja do integracji i budowania rodzinnych więzi.

 

 

ważne informacje:

Bilety rodzinne obowiązują wyłącznie na seanse filmowe - bez ograniczeń wiekowych wyświetlane przez cały tydzień - rozpoczynające się do godziny 17 (włącznie). Bilety rodzinne mogą być nabyte przez dwoje rodziców lub opiekunów (maksymalnie dwa bilety) jedynie przy zakupie biletów ulgowych dla swoich dzieci lub wychowanków. Bilety rodzinne są sprzedawane na ten sam seans filmowy na który są kupowane bilety ulgowe. Bilet rodzinny jest w cenie o 3 złote brutto niższej niż bilet normalny. Bilety dostępne do nabycia w kasach Kin, brak sprzedaży biletów online. W przypadku wybrania miejsc VIP obowiązuje dopłata zgodna z cennikiem danego Kina. Zasady nabywania biletów rodzinnych oraz biletów ulgowych dla dzieci nie mogą być łączone z innymi promocyjnymi zasadami nabywania biletów.