Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
  Gdzie: Warszawa
  Dominikańska 19c
  Kiedy: od 14-01-2018 00:00
  do 15-01-2018 00:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Non-profit
  Tel:+48 22 852 32 14, +48 22 852 32
  E-mail:wosp@wosp.org.pl

  26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  Gramy w Polsce i na całym świecie

   

  26. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków 'dla wyrównania szans w leczeniu noworodków'

   

   

  Wszystkie informacje na temat WOŚP i tegorocznego Finału znajdziecie na stronie: https://www.wosp.org.pl/final/26-final 

   

   

                             Jurek Owsiak, prezes Fundacji WOŚP

  - W najbliższym Finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych - powiedział Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP - Wybór celu Finału to każdego roku najtrudniejsza decyzja, jaką musi podjąć Zarząd naszej Fundacji. Przez cały czas napływają do nas sygnały i informacje o tym, jakie są braki w szpitalach, jakie dziedziny medycyny wymagają pilnej interwencji. Piszą do nas lekarze, personel medyczny, autorytety w świecie medycyny, ale często także pacjenci i rodzice dzieci leczonych w szpitalach. Potrzeby są ogromne, a my, wybierając temat każdej zbiórki, musimy być pewni, że przy pomyślnym wyniku Finału uda nam się postawione cele zrealizować. A to nie jest łatwe - wszyscy zwłaszcza w ostatnich dniach widzimy, z jak wieloma bolączkami boryka się dziś cały system ochrony zdrowia w Polsce - dodaje Prezes Zarządu Fundacji.

   

   

  Dziękujemy, że grasz z nami!

  To dzięki Waszym, nawet tym najdrobniejszym wpłatom i Waszemu zaangażowaniu w nasze działania, jesteśmy w stanie podnosić poziom polskiej medycyny dziecięcej i sprawiać, by każde nowonarodzone dziecko, mogło skorzystać z naszego sprzętu.