Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Sztolnia Królowa Luiza
  Gdzie: Zabrze
  Mochnackiego 12
  Kiedy: od 03-01-2020 10:02
  do 03-01-2020 14:02
  Cena: od 0,00
  do 45,00 zł/osoba
  Kategoria: Wyprawy i odkrycia
  Tel:32 271 40 77
  E-mail:biuro@muzeumgornictwa.pl

  1+1, czyli zwiedzanie za pół ceny

  W 2019 roku Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu została uhonorowana najbardziej prestiżowym na arenie międzynarodowej wyróżnieniem - Grand Prix i Nagrodą Dziedzictwa Europejskiego / Nagrodą Europa Nostra w kategorii konserwacja. Sztolnia jest jedynym obiektem, związanym z dziedzictwem poprzemysłowym w kraju, uhonorowanym w tak wyjątkowy sposób.

   

   

  Czytaj więcej o nagrodzie: https://muzeumgornictwa.pl/aktualnosci/230-sztolnia-krolowa-luiza-w-zabrzu-wsrod-laureatow-grand-prix

   

  Przy tej wyjątkowej okazji chcemy podzielić się radością - i przyznaną nagrodą finansową - ze wszystkimi mieszkańcami Zabrza. W związku z czym przygotowaliśmy dla nich dedykowaną promocję na zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej w formule 1+1.

   

  Dlaczego akurat Trasa Turystyczna? Kilkadziesiąt metrów pod ulicami Zabrza znajduje się sieć korytarzy i dawnych wyrobisk, które powstały tylko i wyłącznie dzięki pracy ludzkich rąk i w taki sam sposób zostały zrewitalizowane!

   

  Rozpoczynająca się w zabytkowej Łaźni Łańcuszkowej podziemna podróż kompleksowo prezentuje cały nagrodzony obiekt i proces jego rewitalizacji. Trzy godziny zwiedzania to opowieści o ludziach i czasach kiedy Sztolnia powstawała i działała… To również spacer chodnikiem wykutym w całości w pokładzie węgla, współczesne maszyny i urządzenia górnicze prezentowane w ruchu- Podziemny Park Maszyn Górniczych czy wizyta w porcie pod ziemią.

   

  Na czym polega promocja 1+1? Każdy, kto zakupi jeden bilet normalny zabiera ze sobą drugą osobę GRATIS! ( to my za nią zapłacimy).

   

  Warto się pospieszyć - oferta obejmuje pierwszych 3000 Zabrzan, którzy zarezerwują zwiedzanie.

   

  Do zobaczenia na trasie! Szczęść Boże ;)

   

  Bilety dostępne na stronie Sztolni - link w zakładce 'Kup bilet' po lewej stronie.