Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Pod dachem
Gdzie: Bytom
Plac Karin Stanek 1
Kiedy: od 10-06-2016 19:00
do 10-06-2016 21:30
Wiek: Nastolatek
Cena: 10,00 zł/osoba
Kategoria: Koncerty i widowiska
Tel:32/ 389 31 09/10 w. 100
E-mail:sekretariat@becek.pl

10 zeta na kabareta - kabaret A JAK!

Czy psycholog, animator, budowlaniec i prawnik mogą się ze sobą dogadać? A jak! - krakowską grupę kabaretową tworzą 4 dziewczyny. Nie, nie są rodowitymi Centusiami więc szastają na prawo i lewo...śmiechem oczywiście! ;)

 

Kabaret A JAK! tworzą: Karolina (studentka ostatniego roku prawa, pasjonatka kryminalistyki), Adrianna (doktorantka psychologii, tancerka, muzyk), Marysia (studentka ostatniego roku animacji społeczno-kulturowej, wodzirej), Magdalena (mgr inż. budownictwa, rolnik mało-hektarowy) - taki skład kabaretu zapewnia mnogość pomysłów i kreatywność na każdym kroku. Aktorki śpiewają, tańczą i zarażają pozytywną energią.

Na program składa się m.in. monolog kabaretowy, piosenki kabaretowe oraz skecz z udziałem publiczności. Każdy z jego elementów ukazuje (z przymrużeniem oka - a jak!) inny element kobiecej (chociaż nie tylko …) codzienności - od radzenia sobie z kompleksami poprzez nieszczęśliwą miłość, a na małżeństwie kończąc. Tematy wydają się znajome i ograne, prawda? Kabaret A JAK! postara się jednak pokazać Państwu, ze nawet o tak popularnych motywach można wciąż jeszcze mówić (i śpiewać!). A jak? Świeżo, z pomysłem i nowatorsko!

 

 

"10 zeta dla Kabareta" to projekt, podczas którego prezentowane są młode kabarety z całej Polski. Młode, ale z rozmachem stawiające pierwsze kroki na ścieżce kariery - wydeptując sobie wiele ważnych nagród na ogólnopolskich przeglądach kabaretowych. Każdy z zaproszonych zespołów prezentuje inny rodzaj humoru i inne spojrzenie na kabaret. Oprócz bardziej tradycyjnych form kabaretowych, prezentujemy mniej popularne na naszej scenie formy kabaretowe, jak stand-up i improwizacja. Celem projektu jest pokazanie, że "polski potencjał kabaretowy" jest niezmierzony!