Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: BECEK Bytomskie Centrum Kultury
  Gdzie: Bytom
  Plac Karin Stanek 1
  Kiedy: od 29-03-2017 19:00
  do 29-03-2017 21:00
  Cena: 10,00 zł/osoba
  Kategoria: Koncerty i widowiska
  Tel:32/ 389 31 09
  E-mail:info@becek.pl

  10 zeta dla Kabareta - Kabaret Czołówka Piekła

  Debiut sceniczny Kabaretu Czołówka Piekła miał miejsce w 2006 roku w Poznaniu. W obecnym składzie działa od 2009 roku. Zespół tworzą cztery osoby, w tym trzech artystów kabaretowych plus osoba obsługująca koncerty od strony technicznej. W występach prócz klasycznych form kabaretowych (skecz, monolog) nie brakuje muzyki. Artyści prezentują humor ciekawy, inteligentny z domieszką absurdu. 'Czołówka' jest laureatem wielu prestiżowych konkursów kabaretowych. W 2016 roku zdobyli I miejsce na Przeglądzie Kabaretów PAKA w Krakowie. Na swoim koncie mają występy w TVP 1, TVP 2 oraz TVP ROZRYWKA. Ich najpopularniejsze skecze to 'Ustawka', 'Nauczyciel WF' czy parodia piosenki Kamila Bednarka pt. 'Grille' którą obejrzało już milion internautów na YOUTUBIE.

  Kabaret jest współgospodarzem cyklu wieczorów kabaretowych ROJBER w Klubie Pod Pretekstem oraz PeStKi - Poznańskich Spotkań Kabaretowych w Domu Kultury 'Pod Lipami' w Poznaniu. Współtworzy zespół IMPROBRAĆ - grupę poznańskich komików przedstawiających IMPROWIZACJE KABARETOWE. Jest częstym gościem znanych poznańskich scen takich jak: Eskulap, Blue Note, Pod Pretekstem, ODK Pod Lipami czy Sceny na Piętrze. Podróżuje po kraju biorąc udział w wielu Festiwalach Kabaretowych oraz dając liczne koncerty na zaproszenie.

  Dodatkową atrakcją będzie występ Artura Hamota, znanego tałym bywalcom cyklu "10 zeta dla Kabareta".
  Artut Hamot - Z kabaretem związany od kilkunastu lat, z małymi przerwami. Zaczynał od szkolnego kabaretu, a że pasja nie pozwalała tego tak po prostu rzucić jak szkołę, to działał przy dąbrowskim zagłębiu kabaretowym. Na swoim koncie ma udział w wielu ogólnopolskich przeglądach kabaretowych - bez większych sukcesów, stąd też po wielu latach postanowił działać w pojedynkę. Do tworzenia Stand-up’u zmusiła go jego sytuacja życiowa. Dokładnie mowa o zrzuceniu "paru" kilo, a jeszcze dokładniej mówiąc 80 kg. Właśnie o tym postanowił napisać swój autorski program, aby motywować do działania, a i pokazać, że dystans do siebie samego jest cholernie ważny. Program jego to przede wszystkim Stand-up, ale nie zabraknie również piosenki.