Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Parking
  • WC
  • Pod dachem
  • Szatnia
  • Miejsce na wózki
Miejsce: Teatr Cortiqué Anny Niedźwiedź
Gdzie: Poznań
Mansfelda 4
Kiedy: od 19-01-2020 13:00
do 19-01-2020 14:00
Wiek: Przedszkolak
Uczeń podstawówki
Nastolatek
Cena: od 35,00
do 45,00 zł/osoba
Kategoria: Kina, teatry i opery
Tel:573 316 736
E-mail:teatr@cortique.pl

'Jezioro łabędzie - miniatura' spektakl

Przepiękna klasyka baletu, którą pokochasz! Teraz w wyjątkowej odsłonie dla małych, średnich i dorosłych widzów. Poznaj piękno niezwykłej muzyki oprawione pięknym tańcem w wykonaniu najlepszych solistów w Poznaniu. Przygotuj się na niezwykłą podroż po najbardziej rozpoznawalnych elementach baletu Piotra Czajkowskiego!

 

Klasyka baletu w przyjaznej dzieciom formie Spektakl “Jezioro łabędzie-miniatura" produkowany przez Teatr Cortique we współpracy ze Szkołą Baletową Anny Niedźwiedź powstał z myślą nie tylko o wielbicielach baletowej klasyki, ale przede wszystkim o tych, którzy nie zdążyli odkryć jeszcze baletowego świata. Wyjątkowa forma widowiska - spektakl zawierał będzie tylko najwyrazistsze elementy “Jeziora łabędziego", a przez to trwał krócej - jest odpowiedzią na potrzeby najmłodszych widzów. Wizyta w Teatrze Cortique może stanowić doskonałe preludium do obejrzenia oryginału i odkrywania innych baletowych widowisk.

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SIĘ NA SPEKTAKL?

 

"Jezioro łabędzie-miniatura" trwa krócej niż oryginalne widowisko. Zamiast czterech aktów widzowie zobaczą trzy sceny. Widowisko jest dostosowane do potrzeb najmłodszych widzów. Dla dorosłych widowisko jest doskonałą okazją do porównania baletu "Jeziora łabędziego" autorstwa Piotra Czajkowskiego z formułą proponowaną przez Teatr Cortique. Spektakl zawiera najbardziej wyraziste motywy i elementy "Jeziora łabędziego". Oryginalna muzyka ze spektaklu Czajkowskiego została skróconą i dostosowana do potrzeb najmłodszych. Warto dodać, że choć spektakl przygotowany jest z myślą o dzieciach, które dopiero poznają świat teatru, to jednak stanowi niezwykle interesującą propozycję także dla młodzieży czy dorosłych, którzy jeszcze nie odkryli baletu klasycznego. Kto wie - może wizyta w Teatrze Cortique będzie początkiem tej przygody?

Bilety:
40 zł - bilet ulgowy
45 zł - bilet normalny
35 zł - bilet grupowy
35 zł - bilet senioralny