Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Parking
  • WC
Gdzie: Kwidzyn
Kościuszki 30 d
Kiedy:
Pn. 15:00 - 20:00
Wt. 16:00 - 20:00
Śr. 16:00 - 20:00
Czw. 16:00 - 20:00
Pt. 16:00 - 20:00
Sob. nieczynne
Niedz. nieczynne
Wiek: Przedszkolak
Uczeń podstawówki
Nastolatek
Cena: od 20,00
do 200,00 zł/osoba
Kategoria: Taniec
Tel:667019115
E-mail:loudstreetdance@gmail.com

Zamknięte

Szkoła Tańca Loud Street Dance w Kwidzynie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Jesteśmy jedyną Szkołą Tańca w Kwidzynie, która oferuje tak szeroki wachlarz stylów tańca nowoczesnego.

Nasi instruktorzy, przy okazji aktywni tancerze, regularnie rozwijają się i podnoszą swoje kwalifikacje, biorą udział w pokazach charytatywnych i promujących oraz w wydarzeniach lokalnych.

Stawiamy na kreatywność! Wydobywamy z tancerzy drzemiący w nich potencjał poprzez improwizacje oraz ćwiczenia, w których sami mogą ułożyć i zaprezentować swoją choreografię. Układamy różnorodne etiudy ruchowe, mobilizujemy uczestników zajęć do nauki wciąż nowych choreografii, tak by udoskonalać ich pamięć ruchową.

Regularnie organizujemy warsztaty i obozy taneczne, dając przy tym okazję do lepszego poznania się naszych uczniów i oczywiście przyspieszenia ich rozwoju w roli tancerzy.

Wszyscy uczniowie naszej Szkoły przynajmniej 2 razy w roku mają możliwość zaprezentować się przed publicznością, w tym także na deskach Teatru Miejskiego podczas specjalnie przygotowanego pokazu naszej Szkoły Tańca.

Poprzez taniec dzieci rozwijają się społecznie, uczą się pracować w grupie, rozwijają słuch, kształtują sylwetkę i niwelują wady postawy, aktywnie wypoczywają.

Taniec rozwija pracę obu półkul mózgowych, co jest kluczowe w przyswajaniu m.in. wiedzy szkolnej, nauki gry na instrumentach; w zarządzaniu emocjami (praca ze stresem); budowaniu świadomości i hierarchii wartości (dyscyplina, odpowiedzialność, przyjaźń, skuteczność, etc.)