Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Władysławowo
  ul. Żwirowa 23
  Kiedy: Godziny do ustalenia
  Cena: od 0,00
  do 39,00 zł/osoba
  Kategoria: Parki rozrywki
  Tel:+ 48 606 695 125, + 48 606 422 9
  E-mail:kontakt@oceanpark.pl

  Ocean Park

  Ocean Park we Władysławowie to niezwykły park, w którym pozostając na ziemi, możemy uwierzyć, że jakaś mistyczna siła przeniosła nas na dno oceanu i pozwoliła obejrzeć wszystkie jego cuda. Wszystko to za sprawą 50 modeli morskich stworzeń prezentowanych w naturalnej wielkości, morskiego tunelu, wirtualnych podróży i żywych rekinów. Park rozciąga się na terenie 20 hektarów, które pomieścić zdołały figurę 34-metrowego płetwala błękitnego, wodospad i największy w województwie plac zabaw!

   

  Ocean na wyciągnięcie ręki

  Wizyta w Ocean Parku to okazja do dobrej zabawy dla całej rodziny, szczególnie dzieci, które przekonać się mogą na własne oczy, jak ogromnymi stworzeniami są orki i wieloryby. Podziwiać tu można modele ryb i ssaków w skali 1:1, a także poznać wiele informacji dotyczących życia podwodnych mieszkańców Ziemi. Spacer w parku to również szansa obejrzenia żywych ryb tropikalnych i rekinów oraz poznania nadmorskiej historii i życia ludzi związanych na co dzień z morzem. Każda chata z wioski rybackiej prezentuje zwiedzającym inne atrakcje. We wnętrzu jednej z nich zobaczyć można m.in. wystawę rzeźbionych w drewnie ryb; inne zapoznają zwiedzających z wyglądem starodawnych łódek morskich i innych rybackich przedmiotów, których zadaniem było ułatwianie życia rybakom. Ścieżki parku prowadzą pod wodospad, a nawet przeprowadzają pod nim. 

   

  Czy wiecie, że w Bałtyku również można spotkać rekiny?

   

  Gdybyśmy chcieli schłodzić się podczas spaceru, wystarczy odszukać tryskającego wodą wieloryba. Co więcej oferuje Ocean Park? Dzieci nie może zabraknąć podczas interaktywnego show z Wygadanym Wielorybkiem, który potrafi wciągnąć w rozmowę całą publiczność. Inną atrakcją, która 'wciąga pod wodę' jest wirtualna rzeczywistość. Za pomocą specjalnych okularów uczestnicy zabawy przeżywają podwodną przygodę, bliższą zmysłom bardziej niż kino 7D. 

   

  Pół kroku od wody

  Dla tych, którzy dla atrakcji parku zrezygnowali z wylegiwania się na plaży, rekompensatą będzie miniplaża. Najmłodsi będą mogli pobawić się na ogromnym placu zabaw, w którym bez ograniczeń czasowych można wspinać się po ściankach wspinaczkowych, skakać na trampolinie czy pływać w kulkach. Mali i duzi miłośnicy lego nie przejdą obojętnie obok dużych klocków lego, czekających tylko na wizjonera chcącego ułożyć z nich układankę.  Inną atrakcją, która z pewnością zauroczy maluchy, jest przejażdżka na kucykach.

  W okresie wakacyjnym na terenie parku odbywają się koncerty, często wzbogacone o pokazy fajerwerków. 

   

  godziny otwarcia

    poniedziałek - piątek soboty, niedziele i święta
  maj - czerwiec 9:00 - 17:00 10:00 - 17:00

  lipiec - sierpień

  9:00 - 20:00 9:00 - 20:00
  wrzesień 10:00 - 17:00 10:00 - 17:00