Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Grudziądz
  ul.Południowa
  Kiedy: Godziny do ustalenia
  Cena: od 0,00
  do 40,00 zł/osoba
  Kategoria: Parki rozrywki
  Tel:+48 667-697-687
  E-mail:poczta@mega-park.pl

  Mega Park

  Centrum Edukacji i Rozrywki Mega Park w Grudziądzu to zgodnie z nazwą rozrywkowa megamieszanka atrakcji i klimatów. Jego przestrzeń podzielona jest na tematyczne krainy tak, by każdy znalazł tutaj coś w swoim guście. Z myślą o miłośnikach zwierząt stworzono zoo, dla amatorów kowbojskich przygód powstało Miasteczko Westernowe, zaś dla tych, którzy gustują w meksykańskich klimatach, zbudowano Mexico City. w projekcie nie mogło zabraknąć oczywiście klastycznego lunaparku i atrakcji dla maluchów takich jak Kraina Baśni, Bajek i Legend, Safari, a także lubianych przez wszystkie dzieci dinozaurów. A na tym atrakcje Parku się nie kończą - na deskach amfiteatru obejrzymy bowiem niezwykłe widowiska i kowbojskie popisy. Na terenie Parku weźmiemy także udział w wielu konkurencjach zręcznościowych lub skorzystamy z żywych lekcji historii i przyrody.

   

  Macie ochotę na spotkanie ze strusiem? Wpadnijcie do Mega Parku ;)

   

  Na szlaku rozrywki i edukacji

  Z rozrywki w Mega Parku korzystać możemy w sezonie trwającym od wiosny do jesieni. Zaraz po przekroczeniu wejścia natrafimy na minizoo i jego mieszkańców, tj. kucyka Kubusia, wielbłąda Wezyra, strusie afrykańskie, emu czy owce. Skrzydlaci mieszkańcy zoo lubią zaskoczyć turystów i opuścić klatkę po to, by móc pospacerować alejkami Parku. Idąc dalej, trafimy do najstarszej części parku rozrywki, czyli miasteczka z Dzikiego Zachodu, nazywanego także westernowym Kansas City. W tej części Parku poznamy lepiej życie kowboi, zobaczymy popisy kaskaderskie jeźdźców i zakosztujemy kuchni Dzikiego Zachodu.

  Dalszy spacer zawiedzie nas do krainy dinozaurów, podwodnych stworzeń, gigantycznych owadów i mieszkańców Afryki - wierne rekonstrukcje wzbogacone są o ciekawe opisy, co, obok dobrej zabawy, dostarczy gościom Mega Parku niemałej porcji wiedzy o okresach geologicznych, zwyczajach dzikich zwierząt i ewolucji morskich organizmów. 

  Na końcu ścieżki edukacyjnej trafimy do baśniowej krainy legend, gdzie czekają na nas postaci z bajek - mali goście bez wątpienia ucieszą się na spotkanie z Pinokiem i Kotem w Butach!

   

  Aktywny wypoczynek 

  W części poświęconej rekreacji, tj. lunaparku, czeka na nas kolejna porcja emocji i radości. Od zjeżdżania na dmuchańcach, przejazdów kolejką i strzelania z łuku po ujarzmianie byka z rodeo i zabawę na Eurobungee - atrakcje w Mega Parku zaspokoją apetyt najbardziej wymagających miłośników przygód.

  Dla głodnych i zmęczonych całodzienną zabawą gości, grudziądzki Park przygotował ofertę kulinarną oraz możliwość noclegu w domkach holenderskich.