Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Łomianki
  Brukowa 25
  Kiedy:
  Pn. - Pt. 09:00 - 21:00
  Sob.09:00 - 21:00
  Niedz. 09:30 - 20:00
  Wiek: Wszyscy
  Cena: darmowe
  Kategoria: Inne
  Tel:(22) 209 86 51
  E-mail:biuro@galerialomianki.pl

  Otwarte

  Galeria Łomianki

   

  Galeria handlowa przyjazna najmłodszym to przede wszystkim przestrzeń bezpieczna i komfortowa - zapewniająca praktyczne udogodnienia dla rodzica z dzieckiem. Zarządcy niektórych obiektów idą jednak o krok dalej. Chcą, aby mali klienci spędzili czas w galerii nie tylko w sposób bezpieczny, ale także wartościowy, a wspólne zakupy nie były dla rodziców 'wychowawczym wyrzutem sumienia'.

   

  Zewnętrzny plac zabaw czynny jest również poza godzinami otwarcia galerii

   

  Zakupy z dzieckiem dla wielu rodziców nie są wyborem, ale koniecznością. Niekiedy towarzyszy im dyskomfort z powodu braku zapewnienia pociechom bardziej kreatywnej rozrywki. Współczesne centra handlowe starają się wyjść naprzeciw podobnym obawom i udowadniają, że czas spędzony w galerii może sprzyjać rozwojowi  pozytywnych postaw społecznych, umiejętności lingwistycznych czy kreatywności. Zapraszając do galerii handlowej rodziców z dziećmi czujemy się odpowiedzialni za rodzaj i jakość oferty, którą kierujemy do najmłodszych. Dotyczy to zarówno infrastruktury, jak i organizowanych przez nas wydarzeń. W obu przypadkach chcemy, aby były to atrakcje mądre i przemyślane - mówi Hanna Gailitis, menedżer Galerii Łomianki.

   

  Wewnętrzny plac zabaw dla najmłodszych

   

  Zgodnie z naturą… dziecka

   Galeria Łomianki znajduje się w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego i Doliny Wisły. Bliskie sąsiedztwo natury przejawia się również w ofercie edukacyjno-rozrywkowej obiektu. Unikalny w centrach handlowych, zewnętrzny plac zabaw (otwarty również po godzinach funkcjonowania galerii) zachęca do spędzania czasu na powietrzu. Aranżacja dwóch stref rozrywki wewnątrz obiektu (dla starszych i młodszych dzieci) nawiązuje do natury, a główną atrakcję stanowią elementy interaktywne - podłoga oraz drewniany łoś - mieszkaniec Kampinosu. Troska o ochronę środowiska naturalnego jest nam szczególnie bliska. Na co dzień podejmujemy działania ograniczające wpływ galerii handlowej na otoczenie. Otrzymaliśmy prestiżowy certyfikat ekologiczny BREEAM In-Use z oceną 'Bardzo dobry', co oznacza, że Galeria Łomianki jest budynkiem ekologicznym i działa zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Chcemy być miejscem kształtowania proekologicznych postaw. Naszych najmłodszych klientów zachęcamy do odwiedzenia hotelu dla ptaków, owadów i płazów, którym opiekują się uczniowie pobliskiej szkoły. W okolicach placu zabaw umieściliśmy punkt zbiórki plastikowych nakrętek - mówi Hanna Gailitis.

   

  Spotkanie z Teatrzykiem

   

  Cyklicznie, edukacyjnie, kulturalnie

  Kluczem do zapewnienia najmłodszym mądrej rozrywki jest nie tylko odpowiednio zaaranżowana przestrzeń, ale także wykorzystanie jej do organizacji wartościowych wydarzeń. Galeria Łomianki stawia na cykliczność - tak, aby rodzic miał szansę sprawdzić jakość inicjatyw, w których weźmie udział jego pociecha. W każdy piątek odbywają się tu bezpłatne lekcje języka angielskiego, a w czwartek - francuskiego. Zajęcia mają formę kreatywnych warsztatów językowych, do których dołączyć można praktycznie w każdej chwili - bez konieczności uczestniczenia w poprzednich edycjach. Raz w miesiącu w Łomiankach odbywają się Spotkania z Teatrzykiem, podczas których dzieci, poprzez zabawę, uwrażliwiają się na kulturę i sztukę. Do dyspozycji muzykalnych klientów jest również fortepian znajdujący się w zielonej strefie relaksu. Cyklicznie organizowane są także turnieje gier planszowych dla całej rodziny.

   

  Pokoik rodzica

   

  Elementy obowiązkowe

   Stworzenie centrum handlowego przyjaznego najmłodszym nie byłoby oczywiście możliwe bez odpowiedniego zaplecza w postaci parkingu dla rodzin i kobiet w ciąży czy pokoiku dla rodzica z dzieckiem. W nowo oddanym, kolorowym pomieszczeniu rodzinnym klienci Galerii Łomianki spokojnie zmienią pieluszkę, korzystając z wygodnego przewijaka i nakarmią malucha. Do dyspozycji jest też podgrzewacz do butelek oraz mikrofalówka, w której można podgrzać inne posiłki. Z myślą o wygodzie rodziców najmłodszych dzieci zaprojektowany został również specjalny plac zabaw połączony ze strefą gastronomiczną. Jest to ciekawe rozwiązanie, w ramach którego 'ogrodzenie' strefy dziecięcej stanowią lady - stoliki z wysokimi krzesłami. Umożliwia to maluchom zabawę pod czujnym okiem rodzica, który jednocześnie ma możliwość spokojnego zjedzenia posiłku - mówi menedżer Galerii Łomianki.