Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Katowice
  Chorzowska 100
  Kiedy:
  Pn. - Pt. 08:30 - 23:55
  Sob.08:30 - 23:55
  Niedz. 08:30 - 23:55
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Nastolatek
  Cena: od 199,00
  do 1269,00 zł/osoba
  Kategoria: Adrenalina
  Tel:+48 698 626 500
  E-mail:recepcja@flyspot.com

  Otwarte

  Flyspot

  Flyspot to zupełnie nowy typ rozrywki skierowany do osób chcących spróbować swoich sił w podniebnych lotach, ale jednocześnie bojących się oderwać od ziemi, a także dla entuzjastów sportów ekstremalnych i pilotów niepotrafiących już żyć bez bezmiaru przestworzy. Doznanie wrażeń lotu i swobodnego spadania na strumieniach powietrza umożliwia tunel aerodynamiczny i symulator swobodnego spadania. Innowacyjna technologia, która powołała od życia konstrukcje pionowego tunelu i specjalnych wentylatorów, pozwala na oszukanie grawitacji i symulacje lotu. Tunel ma średnicę 4,5 metra, a prędkość wiatru zbliża się w nim nawet do 330 km na godzinę. Pomysłodawcy lotów utworzyli dwa punkty na mapie Polski, w których doświadczyć można wrażeń 'oderwania się od ziemi' − pierwszy znajduje się na granicy Warszawy i Ożarowa Mazowieckiego, drugi w Katowicach. 

   

  Radość latania we Flyspot

   

  kilka kroków... i lecisz! 

  Lotu doświadczyć może każdy, kto tylko ma w sobie dość odwagi, by marzyć o lataniu. Przed wejściem do tunelu uczestnik lotu przechodzi specjalne szkolenie, podczas którego dowiaduje się, jak odpowiednio ułożyć ciało, by swobodnie wykorzystywać strumienie powietrza do unoszenia się nad ziemią. Bez obaw! Siła wiatru i moc tunelu dostosowywane są do naszych umiejętności i doświadczenia. Do tunelu wchodzimy ubrani w kombinezon i kask, a nad naszą rozrywką czuwają instruktor i operator tunelu. Lot jest więc bezpieczny, a my możemy cieszyć się razem z partnerem lub dzieckiem doznaniami szybowania wysokości kilku, a nawet kilkunastu metrów. Najmłodszy uczestnik lotu musi mieć ukończone 3 lata, a rodzice mogą być spokojni - instruktorzy nie spuszczają oka z maluchów. 

  Choć nasz lot potrwa zaledwie 90 sekund (co odpowiada dwóm skokom z wysokości 4 tysięcy metrów), będzie to niezwykły wysiłek fizyczny, który dostarczy naszemu organizmowi potężnej dawki adrenaliny i endorfin. Poza osobami początkującymi, Flyspot odwiedzać mogą też osoby z doświadczeniem w lataniu i podniebnych skokach. Oferta przewiduje także atrakcyjne propozycje dla grup. 

   

  We Flyspot stracisz grunt pod nogami...  dzieciaki będą zachwycone!

   

  Symulator BOEINGA 737 

  Osoby, które marzą o tym, by usiąść za sterami prawdziwego samolotu, zachwyci symulator najbardziej znanego samolotu pasażerskiego - Boeinga 737. Wcielając się w rolę kapitana liniowca i siedząc w kokpicie symulatora, odegramy jeden z proponowanych scenariuszy, przekonując się na własnej skórze, jak wygląda lot oczami pilota. Podobnie jak w przypadku tunelu aerodynamicznego, mamy tutaj rozgraniczenie dla osób początkujących i tych, którzy chcą szlifować zdobyte już umiejętności pilotażu. 

   

  Uwaga: Oferta dotycząca symulatora Boeinga 737 dostępna jest we Flyspot Warszawa.  

   

  Obojętnie czy wybierzemy rolę skoczka, czy kapitana, wypróbowanie oferty Flyspotu to gwarancja spełnienia marzeń o lataniu, sporych emocji i dobrej zabawy dla całej rodziny!

   

   

  nasze lokalizacje

  • ul. Wspólna Droga 1, 05-850 Mory k. Warszawy

  • ul. Chorzowska 100, 40-101 Katowice