Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

 • Parking
 • Parking dla rowerów
 • Płatność kartą
 • WC
 • Pod dachem
 • Na zewnątrz
 • Jedzenie / picie
Gdzie: Zator
al. 3 Maja 2
Kiedy: Godziny do ustalenia
Cena: od 1,00
do 119,00 zł/osoba
Kategoria: Parki rozrywki
Tel:33 486 15 00, 724 222 000
E-mail:info@energylandia.pl

Energylandia

 

Energylandia oferuje kilkadziesiąt spektakularnych atrakcji dla całej rodziny 

 

Energylandia to małopolski park rozrywki, który pod względem wielkości nie ma sobie równych w kraju. To również miejsce, gdzie spędzić można cały dzień i nie skorzystać nawet z jednej czwartej atrakcji. Park znajduje się w Zatorze - miasteczku ulokowanym pomiędzy Krakowem a Katowicami, rozciąga się na obszarze 26 hektarów i dzieli na cztery tematyczne strefy:

 • bajkolandię,
 • strefę familijną,
 • strefę ekstremalną, 
 • water park.

Do Energylandii z rodziną

Wybierając się do Energylandii z małymi dziećmi, mamy do wyboru mnóstwo atrakcji skierowanych do najmłodszych. W Bajkolandii dzieci mogą spotkać się z bohaterami z ulubionych bajek, wypróbować karuzele, zjeżdżalnie, kolejki i mini coastery, a także wcielić się w rolę kierowcy i pojeździć samochodzikami. Odpowiednio utrzymane zaplecze strefy sprawia, że park odwiedzać mogą także rodzice opiekujący się niemowlętami. 

 

Zjeżdżalnia Arctic Fun w strefie bajkolandii

 

Strefa familijna to zabawa dla całej rodziny. Poza licznym wyborem karuzel, przy których wymagane jest, aby najmłodszy uczestnik osiągnął wzrost powyżej 140 cm, znajdziemy tutaj kilka ciekawych i rodzinnych atrakcji: w nadchodzącym sezonie będzie to malownicza sceneria Wioski Szwajcarskiej oraz pradawny gród wojowniczych Wikingów (Wioska Wikingów). Atrakcje te to szansa, aby poznać obcą kulturę Szwajcarów lub przyjrzeć się bliżej historii skandynawskich wojowników. Inną, wartą uwagi atrakcją tej strefy są kilkunastominutowe seanse w niewielkim planetarium.

 

RMF Dragon Roller Coaster - dla dzieci od 120 cm wzrostu w strefie familijnej

 

W upalne dni schłodzić możemy się na wodnych atrakcjach, znajdujących się nie tylko w strefie wodnej. Z mokrych atrakcji warto polecić tu Anacondę i spływ kopalnią złota (obie w strefie familijnej). Jeśli woda to wasz żywioł, koniecznie zawędrujcie do Water Parku - ta strefa Enerygylandii zbudowana jest na kształt tropikalnej wyspy z mnóstwem wodnych zabaw, które nie zostawią na was suchej nitki! Wodna część Parku to ponad 1800 m2 powierzchni basenowych, plaże z mnóstwem leżaków i parasoli. Można tu popływać na pontonie lub po prostu zażyć kąpieli słonecznej.  

 

Water Park

 

Od niedzielnych karuzelowiczów po ekstremalnych graczy

W Energylandii każdy znajdzie atrakcje dopasowane do indywidualnego poziomu adrenaliny. W Strefie Ekstremalnej odnajdą się wszyscy ci, którym nie straszna wysokość, prędkość i przeciążenia. Najodważniejszy mogą wypróbować najszybsze roller coastery lub ogromne wahadło Aztec Swing

Ponadto Energylandia oferuje zwiedzającym wiele atrakcji sezonowych, w tym: warsztaty edukacyjne i artystyczne, pokazy pirotechniczne i inne widowiska. Park dysponuje czterema scenami i nowoczesnym kinem 7D. Można obejrzeć tu występy teatralne i muzyczne, pokazy iluzji, motoryzacyjne popisy i niezwykłe show współtworzone przez zaklinaczy ognia i akrobatów. Słowem - wszystko to, co kojarzy się z parkiem rozrywki. Zatem niezależnie od tego, czy chcemy podnieść sobie poziom adrenaliny, czy po prostu się marzymy o chwili relaksu lub ochłodzie - w Energylandii z pewnością nie będziemy się nudzić. 

 

Roller coastery w strefie ekstremalnej - spragnieni mocnych wrażeń pomkną z prędkością do 110 km/h

 

godziny otwarcia

poniedziałek - niedziela 10.00 - 20.00

 

Park Rozrywki Energylandia czynny jest sezonowo.