Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Pod dachem
  • Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Szatnia
Gdzie: Koszalin
Plac Teatralny 1
Kiedy: Godziny do ustalenia
Cena: od 10,00
do 60,00 zł/osoba
Kategoria: Kina, teatry i opery
Tel:94 342 22 67, 502 341 700
E-mail:bilety@btd.koszalin.pl

Bałtycki Teatr Dramatyczny

Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych instytucji kulturalnych na Pomorzu Środkowym. Poprzez swoją działalność i obecność na wielu konkursach i festiwalach, koszaliński teatr aktywnie uczestniczy w rozpowszechnianiu sztuki nie tylko lokalnie, ale również w całym kraju. Dzięki bogatemu repertuarowi,  zespół teatru zaprasza do siebie zarówno dzieci, jak i dorosłych, zabierając fanów teatru w artystyczną, pełną magii podróż.

 

Dla najmłodszych widzów teatr przygotował wiele cieszących się popularnością przedstawień. W repertuarze znajdziemy m.in. 'Strażniczkę Magicznego Lasu', spektakl zabierający maluchy w pełną niecodziennych przygód podróż do tytułowego tajemniczego lasu (przedstawienie uzyskało nominację do 23. edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej). Ciekawymi propozycjami są również adaptacja słynnych 'Podróży Guliwera' Jonathana Swifta lub barwny 'Cykor - bojąca dusza', opowiadający o walce z dziecięcymi lękami i o wartości, jaką jest przyjaźń. 

 

Oprócz spektakli w tradycyjnej formie, Bałtycki Teatr Dramatyczny zaprasza najmłodszych na zajęcia teatralne dla dzieci od 5 lat, 'Teatr Malucha'. Dzieci przestają być tutaj jedynie widzami - poprzez aktywne uczestnictwo, zaczynają współtworzyć z aktorami fabułę bajki, realnie wpływając na rozwój przedstawienia.